Jak to działa
Forum Blade of Queen

Blade of Queen forum

Przejdź do gry Blade of Queen
4.7 (głosów: 3)
W kategorii tej nie pojawił się jeszcze żaden wpis
Blade of Queen forum Witaj na forum adresowanym do miłośników niezwykłej gry Blade of Queen! Znajdziesz tutaj porady, sposoby na swój rozwój oraz mnóstwo motywacji do dalszej gry!
Gra na pewno spodoba się miłośnikom mangi i anime, chociaż…stworzona została nie przez Japończyków, lecz chińskie studio. Jest to MMORPG, który różni się od większości tego typu produkcji tym, że… zawiera sporą dawkę erotyki. Z tego powodu Blade of Queen jest grą odpowiednią edynie dla osób dorosłych. Trzeba jednak zaznaczyć, że rozgrywka nie jest pornografią, lecz rozbudzającą zmysły erotyczną zabawą. Naszym zadaniem podczas gry jest wykonywanie kolejnych misji, co owocuje zdobywanymi punktami doświadczenia oraz elementami ekwipunku. Po drodze będziemy musieli również stoczyć wiele walk – podczas starć jednak nie będziemy sami, ponieważ w Blade of Queen rozwijamy nie tylko własną postać, ale całą swoją drużynę! Blade of Queen posiada również ciekawy system królowych, który gracz może odblokować. Kiedy to zrobimy, będziemy mogli zabiegać o względy swojej królowej, która nagrodzi nasz trud w sposób, jakiego wielu się nie spodziewa!
Na naszym forum znajdziesz mnóstwo porad, jak najszybciej rozwijać swoją drużynę, zwyciężać w starciach oraz zadbać o swoją królową. Nasze forum na pewno okaże się pomocne także wtedy, kiedy zdarzy Ci się „utknąć” przy którejś z misji. Oczywiście, Ty także będziesz mógł podzielić się z innymi graczami swoimi doświadczeniami! Dołącz do nas, a szybko osiągniesz swoje cele!
Chat