Jak to działa
Forum Tibia

Tibia forum

Przejdź do gry Tibia
4.3 (głosów: 76)

Forum o Tibii - Masz problem z wykonaniem zadania? Forum tibii jest po to by rozwiązywać problemy graczy w jednej z najlepszych i najbardziej kontrowersyjnych gier MMORPG.


Tibia to najlepsza darmowa gra MMORPG osadzona w czasach fantasy, gdzie bez jakichkolwiek dźwięków czy muzyki zmierzysz się z pikselowymi bitmapowymi potworami walcząc o Mainland.


Cztery do wyboru klasy postaci w tym Druid, Rycerz, Paladyn czy Mag zapewnią Ci wyjątkową rozgrywkę na długie miesiące a co najważniejsze za wykonane zadania i rejestrację otrzymasz darmowe bananki, które posłużą Ci do wymiany na różne fanty jak np. PACC czyli konto premium, dzięki któremu będziesz mógł zwiedzić nowe obszary zamknięte dla zwykłych śmiertelników.


Tibia Forum to społeczność graczy z Mainlandu i z Rooka, rozwiąż zagadki przygotowane przez twórców gry - Cipsoft lub po prostu spocznij sobie wygodnie tak samo jak w tawernie w stolicy Thais i napawaj się bogatym, działającym na wyobraźnie świat Tibii.


Nasza społeczność również prowadzi dyskusje na temat najnowszych wojen guildowych z gry, więc jeśli chcesz zobaczyć kto komu podpadł albo chcesz dołączyć do super mocnej gildi i siać chaos na Mainie to zapraszamy do rejestracji i zgarniania bananków.

Chat