Jak to działa

Berserk The Cataclysm forum

Przejdź do gry Berserk The Cataclysm

Gotowy na prawdziwe wyzwanie? Zapraszamy na berserk the cataclysm forum, do prężnie rozwijającej się społeczności graczy skupiającej setki osób, fanów gry karcianej stworzonej przez rosyjskie studio Bytex.


Wciel się w rolę władcy krainy Laar i przeżyj niesamowite przygody, podbijając terytoria leżące nie tylko w rękach sztucznej inteligencji, ale także innych graczy. Przemierzaj zróżnicowane obszary, fortyfikowane i okupowane przez innych, pokonuj przeciwników i pielęgnuj swój zmysł strategiczny.


To w naszej społeczności, na berserk the cataclysm forum znajdziesz przyjaciół i rywali, z którymi będziesz mógł rozgrywać niekończące się pojedynki o dominację. Do ciebie będzie należeć wiodący głos, a dzięki naszej platformie wymienisz się doświadczeniami, uwagami oraz spostrzeżeniami, które mogą okazać się bezcennym źródłem inspiracji dla wszystkich grających. Jeśli jesteś prawdziwym miłośnikiem kolekcjonowania, znajdziesz u nas niepowtarzalne miejsce do stworzenia własnej talii. Zdobądź wszystkie tysiąc dwieście unikalnych jednostek z naszą pomocą! Dołącz do turniejów, by sprawdzić się z najlepszymi w Diamentowej Lidze. Za sprawą berserk the cataclysm forum będziesz mógł znaleźć także najlepszy klan, by za jego sprawą wziąć udział w Wojnie Klanów, aby zdobyć Skarb Smoka!


Berserk The Cataclysm jest grą darmową, obsługiwaną przez komputer stacjonarny lub laptopa. Wymaga przede wszystkim myślenia strategicznego i dobrego planowania każdej rozgrywki. Gra pozwala nie tylko na tryb Player vs Player, ale także na Player vs Enviroment, co pomaga w zdobywaniu doświadczenia nie tylko podczas walk z graczami. Dzięki forum będziesz mógł poznać wszelkie sekrety oraz tajemnice, jakie przygotowała dla nas wszystkich firma Bytex. Wspólnie szukamy najlepszych rozwiązań do pojedynków, wyszukujemy bugi w grze i pomagamy rozwiązać problemy, z jakimi borykają się nie tylko początkujący, ale również zaawansowani gracze Berserk The Cataclysm. Dołącz już teraz i razem z nami twórz niezwykłą społeczność graczy!


Discord