Jak to działa
Forum Otherland

Otherland forum

Przejdź do gry Otherland
3.7 (głosów: 3)

Chciałbyś zyskać cenną wiedzę o grze typu RPG, Otherland? Zarejestruj się zatem już dziś na forum o tym samym tytule, poznaj wiernych fanów rozgrywki, dziel się z nimi doświadczeniem i… nie zostawaj w tyle!


Dowiedz się czegoś więcej o miejscowości Lambda Mall, z której możesz teleportować się do jednego z wielu udostępnionych w Otherland światów. Jesteś ciekaw tego, co oferuje każdy z nich? Doświadczeni użytkownicy z chęcią udzielą Ci informacji o odrębnym typie rozgrywki, cechach każdego ze świata w grze, ale i charakteryzujących je… poziomach. Nie jesteś pewien, w jaki sposób możesz skutecznie eksplorować poszczególne lokacje oraz jak właściwie wykonywać powinieneś liczne zadania? A może zaskoczyła Cię sama mechanika gry i przez nią „utknąłeś w martwym punkcie”? Przejrzyj wątki forum – może wśród nich znajdziesz interesującą Cię odpowiedź na Twój problem? Jeżeli nie udało Ci się znaleźć odpowiedzi wśród poszczególnych postów, zawsze możesz stworzyć takowy… samodzielnie! Dowiedz się, jak skutecznie atakować graczy specjalnymi kodami oraz jak sprytnie możesz… oszukać w grze. Oczywiście, istotne jest działanie z rozwagą i nie należy o tym zapominać w trakcie rozgrywki!


Razem z innymi „forumowiczami” zwiedzaj zatem różnorodne lokacje w świecie wirtualnej rzeczywistości, dziel się przeżyciami związanymi z grą, chłoń cenną wiedzę, pnij się po drabinie sukcesu i… pomagaj innym Nowicjuszom w początkach ich gry! W tym celu koniecznie zarejestruj się na forum Otherland już dziś na bananki.pl!

Chat