Jak to działa
Forum Star Stable

Star Stable forum

Przejdź do gry Star Stable
4.6 (głosów: 442)

Star Stable – końska dawka dobrej zabawy


Podobno jednym z najpiękniejszych widoków na świecie jest koń w galopie. Nie każdy jednak ma możliwości, by móc pozwolić sobie na dosiadanie rumaka. Na szczęście miłośnicy koni mogą być blisko swoich ukochanych zwierzaków w grze Star Stable!


Gra, o której mówimy, daje szansę przemierzania pięknej, niemal baśniowej wyspy Jorvik, na grzbiecie konia. Zanim jednak będziesz mógł zostać zwycięzcą prestiżowych wyścigów, musisz odpowiednio wytresować swojego zwierzaka oraz zadbać o jego wygląd. Powinieneś także zdobywać doświadczenie jako jeździec – gdy będziesz już biegły w sztuce jeździectwa, otrzymasz dostęp do specjalnych, na wskroś wyjątkowych ras koni. Sama kraina Jorvik jest pełna tajemnic oraz wyzwań, które tylko czekają, by stawić im czoła! Do wspólnej przygody możesz także zaprosić swoich przyjaciół, z którymi spędzisz czas w przytulnej kawiarence. Gdy będziesz już odpowiednio do tego przygotowany, będziesz mógł założyć własny klub jeździecki.


Podczas rozgrywki warto korzystać z pomocy i wsparcia innych graczy. Na forum dla miłośników Star Stable znajdziesz porady, jak tresować swojego konia i dbać o niego, a także jak przygotować się do zawodów, by zdobyć cenne nagrody. Być może spotkasz ludzi, który będą chcieli razem z Tobą stworzyć klub!


Świat Jorvik jest bez wątpienia piękny. Podziwiany z końskiego grzbietu staje się wręcz urzekający!


Chat