Jak to działa
Forum 4Story

4Story forum

Przejdź do gry 4Story
4.3 (głosów: 131)

Szukasz sposobu na zabicie wolnego czasu? Mamy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie! Dołącz do naszej społeczności 4Story forum, sprawdź także inneJesteśmy zrzeszoną grupą pasjonatów tej nadzwyczajnej gry MMORPG! Dowiedz się dlaczego warto zarejestrować swoje konto i stworzyć własną postać w wirtualnym świecie rozgrywek oraz koniecznie sprawdź inne najlepsze darmowe gry mmorpg!


Oczywiście na początku przyjdzie Ci stworzyć postać i wybrać dla niej najlepszą profesję. Później pojawisz się na pierwszym poziomie, gdzie na pierwszy rzut oka z całą pewnością zachwyci Cię bajkowa grafika. Wszystko tu jest doskonale przemyślane. Każdy szczegół jest niesamowicie dobrze wykreowany. Twórcy przyłożyli dużą wagę do detali i widać to na każdym poziomie. Z kwestii technicznych, które każdego bardzo interesują, warto jeszcze dodać kilka słów na temat oprawy audiowizualnej, która potęguje uczucie przeniesienia się w zupełnie inny wymiar. Co jest ciekawostką? Tutaj każdy gracz jest sobie równy. Na mapie gry wśród licznych użytkowników można spotkać się zarówno z przedstawicielami młodego pokolenia, jak i ze starszyzną. Wszyscy doskonale się rozumieją i tworzą doskonale zgrane Teamy.


Dowiedz się więcej o funkcjonalności gry odwiedzając nasze 4Story forum. Chętnie odpowiemy na wszystkie nurtujące Cię pytania. Jesteśmy przekonani, że wspólnie będzie nam raźniej pokonywać bestie i nieprzyjaciół stających nam na drodze do wirtualnej sławy. Masz jakieś własne spostrzeżenia? Świetnie! Podziel się nimi na łamach naszego forum. Pomóż początkującym użytkownikom, aby jeszcze bardziej zachęcić ich do dalszej rozgrywki i zasilenia konta użytkowników!


Stworzyliśmy społeczność graczy 4Story, aby każdy mógł znaleźć swojego mentora, sprzymierzeńca lub po prostu kompana do rozmów. Nikt, tak jak inny gracz nie zrozumie Twojej zaciętej pasji, dlatego nie zastanawiaj się dłużej, nie zwlekaj i dołącz do nas!

Chat