Jak to działa
Forum Rage War

Rage War forum

Przejdź do gry Rage War
3.9 (głosów: 15)

Ragewar – forum dla podróżników w czasie!

Większość z nas co jakiś czas snuje refleksje na temat tego, jak potoczyłoby się nasze życie, gdybyśmy żyli w odległej przeszłości lub przyszłości. Chociaż nigdy nie możemy być tego pewni, gra Ragewar umożliwi nam odbycie podróży, w których barierę czasu również można pokonać!


Ragewar to wciągająca rozgrywka typu strategicznego MMO. Naszym zadaniem nie jest budowa pojedynczego domu lub grodu, a stworzenie całej cywilizacji i poprowadzenie jej przez wieki. Fabuła zaczyna się w zamierzchłej przeszłości, w epoce kamienia łupanego – realia tych czasów są wspaniale odwzorowane. Następnie towarzyszymy swoim „wytworom” przez kolejne epoki – jeśli nam się uda, możemy wybiec w daleką przyszłość, kiedy ludzie będą zupełnie inaczej żyli i wyglądali! Podczas gry będziemy też toczyć wojny z licznymi przeciwnikami – co ciekawe, zwycięstwo można osiągnąć nie tyko dzięki rożnym rodzajom broni, ale także… stosując korupcję. Od Ciebie zależy, jakim przewodnikiem nowej cywilizacji będziesz!


Co jakiś czas warto zrobić sobie przystanek w podróży – idealnym miejscem do tego będzie nasze forum. Znajdziesz tutaj porady i wskazówki, a także towarzystwo innych graczy – wsparcie osób, które podzielają Twoją pasję, jest nie do przecenienia!


Masz odwagę, by wyruszyć w szaloną i pełną wrażeń podróż po epokach? Jeśli odpowiedź brzmi „tak” – odpalaj Ragewar i zaglądaj często na forum!


Chat