Jak to działa
Forum Battlefield 4 (B2P)

Battlefield 4 (B2P) forum

Przejdź do gry Battlefield 4 (B2P)
4.9 (głosów: 28)

Battlefield 4 – forum dla niebojących się wyzwań

Legendarna strzelanka, która olśniewa grafiką i dźwiękiem, doczekała się kolejnej odsłony! Jeśli chcesz sprawdzić swój refleks albo poćwiczyć umiejętności współpracy z innymi, to właśnie znalazłeś grę dla siebie.


Battlefield 4 jest niezwykle popularną strzelanką z widokiem pierwszoosobowym. Od innych gier tego typu odróżnia ją możliwość niszczenia pewnych elementów otoczenia oraz bardzo duże rozmiary map, na których toczą się rozgrywki. Oczywiście, Battlefield 4, poza trybem jednoosobowym, posiada wspaniały tryb multiplayer – będziesz mógł stawić czoła innym dzielnym wojownikom! Podczas rozgrywki będziesz mógł korzystać także z nowoczesnych pojazdów, co niewątpliwie urozmaica zabawę. Jako członek prestiżowej amerykańskiej jednostki specjalnej zyskasz także dostęp do super nowoczesnej broni!


Nasze forum jest wirtualną rodziną tych, którzy kochają grę Battlefield 4 i chcą poprawiać swoje wyniki. Znajdziesz tu wiele ciekawych rozwiązań, które będziesz mógł wprowadzić w życie, a raczej… w grę! Nikt inny nie zrozumie Cię tak dobrze, jak inny miłośnik Battlefield 4!


Miałeś ciężki dzień i chcesz oddać się rozrywce z najwyższej półki? A może potrzebujesz dać upust swoim batalistycznym pasjom? Tak czy inaczej, Battlefield 4 to idealna rozrywka dla Ciebie!


Chat