Jak to działa
Forum BlockStarPlanet

BlockStarPlanet forum

Przejdź do gry BlockStarPlanet
4.6 (głosów: 391)

Rozmaite światy, wciągająca rozgrywka i cudowne krajobrazy utworzone z… klocków. Nie, to nie Minecraft, ale Block Star Planet! Chcesz wiedzieć, dlaczego gra zaczęła wyprzedzać tradycyjną rozgrywkę z klockami w tle? Już dziś zarejestruj się na forum Block Star Planet i poznaj miłośników tej wyjątkowej rozgrywki w trybie free-to-play.


Chcesz wiedzieć, w jaki sposób zdobyć sławę w grze i stać się jedną z największych gwiazd? Nic prostszego – wbijaj na forum i odszukaj interesującego Cię wątku! Dowiedz się, na czym konkretnie polega cała zabawa, a także w jaki sposób można udostępniać swoje krainy innym graczom w trybie wieloosobowym. Zaawansowani gracze z całą pewnością udzielą Ci wielu przydatnych wskazówek, np. jak możesz stworzyć swoją własną, spersonalizowaną postać poprzez dostosowanie jej aparycji i wyglądu. Rozmawiaj z „forumowiczami” podczas kreowania wirtualnych i rozległych światów – wiadomo, im więcej wiedzy, tym więcej… osiągnięć! Forum Block Star Planet pozwoli Ci na ukształtowanie swojego trójwymiarowego świata, ale też emocjonujące rozmowy z użytkownikami. Mechanika rozgrywki sprawia Ci problem? A może złapałeś buga w trakcie budowania świata z klocków? Forum jest od tego, aby poradzić sobie z każdą trudnością, jaką możesz napotkać w grze!


Zaczerpnij wiedzy, jak tworzyć rozmaite lokacje i wypełniać je licznymi atrakcjami. Eksploruj razem z innymi użytkownikami forum poszczególne plansze oraz dziel się z nimi swoimi projektami z klocków. Wymieniajcie poglądy, dzielcie się doświadczeniem i… po prostu, dobrze się bawcie!

Chat