Jak to działa
Forum

BlockStarPlanet

Login
Wiadomość
4.6 (głosów: 391)
Przejdź do gry BlockStarPlanet
Nelaaaa11 Newby
Posty: 1
Dołączył: 19.08.2021
Status: Offline

Jak łatwo wbić lvl w BSP - 3 ławe sposoby

19.08.2021, 22:15
Hej,nie wiesz jak zdobyć level na BlockStarPlanet? Oto artykuł dla Ciebie!
Przedstwiam 5 sposobów na szybkie i łatwe wbicie levelu:

Sposób
1 - Sekudówki

Jest to jeden z najlepszych sposobów zdobycia lvl ! Polega on na przechodzeniu parkurów,na których meta jest pod startem.
Jeśli nie rozumiesz o co chodzi zobacz film Kamloxa - youtubera, który nagrywa o BSP.
Link do filmu z sekundówkami- https://www.youtube.com/watch?v=gX8Jjh5K_ig - na filmie jest 100 sekundówek i zobaczysz na czym polegają.

Sposób 2 - Kryształy

Polega na zdobywaniu kryształów w kopaniu. Każdy kryształ ma inną wartość. Aby dostać się do kryszytalów musisz kopać,a następnie kiedy zapełnisz całą kieszonkę oddać je do specjalnej maszyny-oddawarki. Najcennnieszy kryształ w kopaniu to piekło. Piekło-jest to kryształ o kolorze czerwonym,aby się do kopać do tego kryształu musisz ciężko pracować,dlatego lepiej jest kopać w więcej osób,wtedy łątwiej i szybciej dostaniecie się do kryształu. Kiedy będzie koniec kopania musisz przetworzyć te kryształy.Dzięki temu dostaniesz dużo monet i podwyższy Ci się lvl!

Sposób 3 - Czaty

Polega na chodzeniu na czaty o nazwie typu: Na masowe i wagony.
Na czacie będziesz musiał np.polajkować komuś skina,a kiedy dostanie wyznaczoną ilość lików daje on na czacie uśmiechy.Uśmiechy-podwyższają lvl, kiedy dostaniesz uśmiech musisz go odebrać w zakładce nagrody.

Mam nadzieję,że pomogłam :3. Możesz ocenić ten artykuł, będzie mi wtedy bardzo miło.
Rzetelny Społecznik Pomocny1 Wulgarny Troll
Chat