Jak to działa
Forum Pocket Starships

Pocket Starships forum

Przejdź do gry Pocket Starships
3.5 (głosów: 6)
W kategorii tej nie pojawił się jeszcze żaden wpis

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej o grze Pocket Starships, koniecznie zarejestruj się na forum rozgrywki o tym samym tytule i… stań na czele najlepszych graczy wszechczasów! Chcesz wiedzieć, jak skutecznie możesz wykorzystać swoje umiejętności dyplomatyczne? Wystarczy przeszperać zakamarki forum i… skorzystać ze zdobytej wiedzy!


Wypytaj bardziej doświadczonych graczy o to, jak zawierać sojusze, ale i ostrożnie planować ataki na przeciwników. Dowiedz się o planach władzy każdego z pilotów, a także o ich reputacji czy celach do osiągnięcia. Musisz wiedzieć, jak wyróżnić się na tle innych graczy i… zawładnąć galaktyką! Chcesz wiedzieć więcej o trybie kooperacji oraz PVP? Poznaj szczegóły, jak tworzyć lub dołączać do walk z przyjaciółmi poznanymi na forum Pocket Starships lub wciągnąć się w wir potyczek między piratami! W tym miejscu możesz umawiać się na starcia z innymi użytkownikami i do woli testować w ten sposób swoje umiejętności! A może bardziej interesuje Cię crafting i ulepszanie pojazdów? Wypytaj „forumowiczów” również o to, jak możesz stworzyć swój unikalny statek oraz poznać dość skomplikowany system craftingu. Dzięki wiedzy zaczerpniętej na forum poznasz tajniki ulepszania statków kosmicznych, ale też modyfikowania i tworzenia od podstaw nowej broni lub amunicji!


Wymieniaj się doświadczeniem, a także poglądami na temat gry, walcz z graczami w licznych turniejach PvP, dziel się swoją wiedzą z Nowicjuszami i zawalcz o miejsce na szczycie rankingu. To wszystko jest możliwe, jeżeli tylko zarejestrujesz się na forum Pocket Starships już dziś na bananki.pl!

Chat