Jak to działa
Forum Champions Online

Champions Online forum

Przejdź do gry Champions Online
1.0 (głosów: 1)
W kategorii tej nie pojawił się jeszcze żaden wpis
Champions Online forum Przypadkiem bądź celowo znalazłeś się na forum dla graczy Champions Online. Nawet jeśli nie planowałeś trafić akurat tutaj… zostań na dłużej, a być może do nas dołączysz! Champions Online to gra MMORPG, w której prowadzimy postać superbohatera.
Podczas rozgrywki będziemy nieustannie ścierać się z innymi postaciami oraz… podbijać nowe galaktyki! Gra daje niezwykłe możliwości rozwoju postaci. Już tworzenie naszego bohatera obfituje w mnóstwo opcji – możemy ze szczegółami ustalić jego wygląd, umiejętności oraz – co jest dla wielu graczy najbardziej emocjonujące – wybrać jego supermoce. Każdy gracz będzie musiał nie tylko stworzyć swoją wymarzoną postać, ale także… wybrać sobie głównego przeciwnika. Będzie on pojawiał się w ważnych momentach gry i utrudniał wykonanie kolejnych zadań – dokładnie tak, jak dzieje się to w filmach o superbohaterach! Gra jest bardzo dynamiczna, a zwycięstwo w starciach wymaga od gracza nie tylko umiejętności taktycznych, ale również zręczności. To, czy będziemy działali w pojedynkę, czy też postawimy na interakcje z innymi graczami, zależy już tylko od naszej decyzji. Grafika Champions Online jest tak dopracowana, że mamy poczucie rzeczywistego udziału w przygodach naszego bohatera. Niektóre światy, które przyjdzie nam odwiedzić, są skute lodem, inne – urzekną nas futurystycznymi miastami. Ta ogromna różnorodność jest bez wątpienia jednym z największych atutów gry!
Jeśli szukasz graczy, którzy mogliby wesprzeć Twoją postać w walce z groźnym przeciwnikiem – dobrze trafiłeś. A może potrzebujesz po prostu kilku porad jako początkujący miłośnik Champions Online? Tych także nie brak na naszym forum! Dołącz do nas i przekonaj się, jak wiele możemy sobie nawzajem dać!
Chat