Jak to działa
Forum Mars Tomorrow

Mars Tomorrow forum

Przejdź do gry Mars Tomorrow
4.0 (głosów: 1)

Chciałbyś pozyskać cenną wiedzę na temat gry Mars Tomorrow? Koniecznie wejdź na forum tej pasjonującej gry MMO o tym samym tytule! Dowiedz się, jak możesz skutecznie zarządzać zasobami, gospodarką i stale rosnącą populacją, aby uprawiać nadającą się do zamieszkania w grze… planetę Mars.


Wypytaj doświadczonych graczy o to, jak zbierać niezbędne zasoby, np. tlen – to głównie on pozyskiwany jest bowiem do wydobywania przeróżnych surowców i pomagania ludziom w osiedleniu się na planecie. Dowiedz się co robić, gdy ludność zacznie migrować – wówczas rozpoczyna się kolejny tryb emocjonującej gry, skupiający się głównie na kontrolowaniu skomplikowanej gospodarki. Mechanika gry jest dość zagmatwana na tym poziomie, jednak doświadczeni miłośnicy Mars Tomorrrow na pewno pomogą Ci się z nią uporać. Chciałbyś podbić czerwoną planetę, tworząc na niej swoje kolejne kolonie? Na forum dowiesz się, jak dobrze wcielić się w rolę przywódcy bazy kolonizatorów, którą musisz następnie rozwinąć. Zarejestruj się na forum Mars Tomorrow i stwórz doskonałe miejsce, które będzie enklawą ludzkości! Uzyskaj informacje, jak zadbać o dobrobyt kolonizatorów, ponieważ to wcale nie należy do najprostszych. A może chcesz wiedzieć coś więcej na temat trybu multiplayer? Nie bój się zadawać pytań, przekopuj liczne wątki na forum i… twórz nowe!


Wymieniaj się doświadczeniem z innymi graczami, prześcigajcie się w pomysłach na lepszą planetę oraz wynikach osiąganych w rozgrywce. Bądź aktywny na forum Mars Tomorrow i… nie daj się zaskoczyć!

Chat