Jak to działa
Forum S.K.I.L.L. - Special Force 2

S.K.I.L.L. - Special Force 2 forum

4.5 (głosów: 142)

Witaj na Skill 2 Special Forces Forum!


Lubisz CoD’a? a co powiesz na darmowy szybki shooter przez przeglądarkę z elementami taktycznymi jak w CoDzie? Jeśli chodzi o najlepsze darmowe gry strzelanki lub najlepsze darmowe gry bitewne to Skill 2 Special Forces nie ma sobie równych!. Skill 2 Special Forces Forum to wspólnota graczy ceniących sobie dynamikę, możliwość rozbudowy arsenału, skiny a także wyśmienitą grafikę na silniku Unreal Tournament 3 połączoną z profesjonalnymi filmowymi dźwiękami czy muzyką.


Skill 2 Special Forces Forum zagwarantuje Ci wiedzę na temat ekwipunku, poradniki dla początkujących i tych zaawansowanych, sprawozdania z turniejów a także wiele innych ciekawych tematów założonych przez naszą grającą społeczność.


Na naszym forum o Skill Special Forces 2 będziesz mógł dołączyć do innych graczy, teamów czy nawet klanów i razem grać na mapach które są wymagające i w dużej mierze Twój sukces zależy od skilla Twojej drużyny.


Jeśli jarają Cie dynamiczne gierki, które zachowują “miękką i elastyczną” mechanikę celowania połączoną z najlepszym systemem antycziterowym - to bez dwóch zdań zaopatrz się już teraz w SKILLA i zdobywaj bananki które z kolei wymienisz na naszej stronie za cenne itemki.


Chat