Jak to działa
Forum Nemexia

Nemexia forum

Przejdź do gry Nemexia
4.3 (głosów: 7)

Czas eksplorować wszechświat i podbić odległe galaktyki. Zapraszamy na nemexia forum, do jedynej takiej społeczności zrzeszającej wszystkich fanów, chetnych na oranie w najlepsze darmowe gry strategiczne, polączone z kosmicznymi starciami. Wspólnie przekroczymy granice wyobraźni! To tutaj znajdziesz odpowiedzi na pytania, które zawsze chciałeś zadać. Udzielimy ci szeregu rad co do tego jak zacząć rozgrywkę, a jeśli jesteś doświadczonym graczem, z całą pewnością wysłuchamy twoich własnych uwag i spostrzeżeń. Razem odkryjemy zarówno sekrety i tajemnice gry, jak również zmierzymy się z trudnościami, które przecież najlepiej pokonywać wspólnie. Na nemexia forum dbamy o to, by wszyscy dobrze się bawili, mogąc stać się częścią prężnie rozwijającej się przystani dla graczy.


Nemexia jest grą przeznaczoną dla odbiorcy dojrzałego, inteligentnego, potrafiącego określać własne cele. Gracz musi wcielić się w przedstawiciela jednej z ras - Konfederatów (ludzi), Unii Terterów (inteligentnych robotów) oraz Noxis (owadów). Ta fascynująca rozgrywka, którą rozpoczynamy skromnie, od bazy na małej planecie. Zostajemy przywitani przez osobistego doradcę, który w prosty sposób wprowadzi nas w meandry świata gry. Poznamy fantastyczny interfejs, wykonywać długie i wymagające misje, zdobędziemy pierwsze punkty i możliwości. Nemexia jest strategią, toteż naszym zadaniem oprócz budowy wojsk i kolonizacji planet będzie także gospodarka, w tym, przede wszystkim, wydobywanie surowców. Musimy też dbać o to, by nasze statki rozwijały się w sposób możliwie jak najlepszy - pamiętając zarówno o tym, że ludzie mają statki szybkie, a Noxis słabe, ale te drugie zadają gigantyczne obrażenia... te i inne kwestie również omawiamy na nemexia forum.


Przyjdź do nas, by przekonać się, że prawdziwi sojusznicy i najzagorzalsi wrogowie czekają tuż za rogiem. Wspólnie stwórzmy najlepszą społeczność Nemexii!
Chat