Jak to działa
Forum Metin2

Metin2 forum

Przejdź do gry Metin2
4.6 (głosów: 451)

Nasze Metin 2 Forum - grupa dyskusujna o jednym z najpopularniejszym Hack’n’slashów w klimatach anime mmorpg, który zdobył serca graczy w Polsce. Dowiedz się jakimi grać klasami i jakie zadania warto wykonać by szybko zdobyć następny poziom. Wejdź na nasze forum o Metin 2 i dowiedz się jak się farmi zdobywając nowe itemki. Nie wiesz, gdzie zagrać? Powstała przygotowana przez nas zespół specjalnie dla Ciebie lista serwerów metin2


Metin 2 to gra MMORPG wydana w 2005 roku, gdzie głównym celem jest exp i zdobywanie nowych skilli. Grę rozpoczynasz wybierając jedno z 3 królestw - Chunjo, Jinno, Shinsoo spośród 5 klas postaci takich jak Ninja, Sura, Szaman, Likan czy Wojownik.


Orientalne klimaty Metin 2 wprowadzą Cię w ekscytującą rozgrywkę online z innymi graczami. Mierząc się z bossami i pokonując kolejne zasłonięte krainy zdobędziesz kozackie itemki a także poznasz prawdziwych wyjadaczy mmo.


Na naszej sekcji o Metin 2 znajdziesz przydatne materiały do nauki, poradniki, rozwiązania problemów technicznych gry Metin 2 jak i również masę innych ciekawych wątków założonych przez społeczność forum Metin 2.


Chat