Jak to działa
Forum Heroes origin

Heroes origin forum

Przejdź do gry Heroes origin
5.0 (głosów: 2)
W kategorii tej nie pojawił się jeszcze żaden wpis

Wybierz się koniecznie na forum gry Heroes Origin! To miejsce zgromadzeń fanów owej rozgrywki w klimacie fantasy. Poczytaj na temat rozwijania umiejętności bojowych swojego bohatera, wypytaj użytkowników o sposoby na powiększanie drużyny i naucz się tajnych trików podczas działań strategicznych! Chyba nie chcesz zostać w tyle?


Bardziej doświadczeni „forumowicze” podpowiedzą Ci, jak stanąć na czele zdesperowanego narodu i pokonać złowrogie moce! Dowiesz się, jak prawidłowo wykonywać miejskie misje i co charakteryzuje wojny między gildiami. Uzyskasz też więcej informacji na temat rozgrywki w trybie PvE lub PvP, a także o codziennych questach. Złapałeś lagi albo przeraża Cię mechanika gry? Na forum znajdziesz wszystkie rozwiązania tych problemów! Gracze z większymi levelami podpowiedzą, jak budować swoją bazę, rekrutować najtwardszych żołnierzy i walczyć o… zwycięstwo. Oprócz tego, możesz również nawiązać tu realne przyjaźnie! Kto wie, może razem staniecie do walki przeciwko złu? Przeżyj epicką przygodę razem z innymi użytkownikami forum, poświęconemu Heroes Origin! Zapytaj o pomoc sojuszników i ciesz się nabytymi, dodatkowymi umiejętnościami. Może właśnie tutaj uda Ci się zebrać rekrutów do swojej drużyny i razem będziecie zwalczać Waszych przeciwników? Pozyskuj cenną wiedzę i wykorzystaj ją w rozgrywce!


Na forum dowiesz się również o dostępnych dodatkowych opcjach zakupu, zapewniających cenne materiały do rozbudowy bazy. Udowodnij przyjaciołom (i nieprzyjaciołom też) swoją potęgę , rzucając wyzwanie na brutalny pojedynek na życie i… śmierć!

Chat