Jak to działa
Forum War Thunder

War Thunder forum

Przejdź do gry War Thunder
4.6 (głosów: 1574)

Dołącz do społeczności najlepszej, darmowej gry wojennej WarThunder! Jeśli śledzisz najlepsze darmowe gry symulacyjne z pewnością tytuł ten nie jest Ci obcy. Sprawdź jak pokonywać swoich przeciwników i do której nacji dołączyć, aby zwiększyć swoje szanse na wygraną! Zdobywaj kolejne poziomy i zostań pilotem wojennego bombowca!


WarThunder to rozgrywka, która jako jedna z nielicznych darmowych gier sieciowych pozwala na tak szeroki zakres działań. Na początek wybierz kraj, z którym chcesz zwyciężyć wojnę. Możesz dołączyć do armii amerykańskiej, brytyjskiej, japońskiej, niemieckiej i rosyjskiej. Twórcy umożliwiają Ci stopniowe ćwiczenie swoich umiejętności. Wystarczy tylko, że wybierzesz odpowiedni, łatwy poziom. Dla tych, którzy są zaawansowanymi graczami przygotowano prawdziwie trudną walkę - będziesz do niej jednak potrzebować joysticka.


Do bitwy zbierasz swoją załogę, z którą wspólnie pokonujesz obce armie. Na początku zostaniesz pilotem zwykłego, koślawego dwupłatowca. Im bardziej będziesz się jednak starał, tym szybciej zasiądziesz za sterami najnowocześniejszego bombowca. Awansowanie na kolejne stopnie i odblokowywanie takich ikon lotniczych, jak różne wersje spitfire czy messerschmitt 109 to nie jedyna nasza aktywność pomiędzy bitwami - to byłoby przecież zbyt nudne. Szkól swoje załogi i zdobywaj kolejne poziomy doświadczenia, aby zwiększyć swoje szanse na wygraną!


Pilocie! Czekamy na Ciebie na naszym war thunder forum. Podziel się z nami swoimi spostrzeżeniami i wskazówkami. Jesteś początkujący? To nic! Nasze forum kierowane jest również do Ciebie. Użytkownicy pomogą Ci szybko wznieść się na wojenne wyżyny.


War thunder forum poświęcone jest tytułowi, który jest obowiązkową pozycją każdego gracza pasjonującego się czasami II wojny światowej. Już teraz możesz przenieść się w tamtejsze realia i dowiedzieć się jak Twoi przodkowie toczyli walkę z wrogiem z pokładu najlepszych samolotów! Czekamy na Ciebie!


Chat