Jak to działa
Forum Duelyst

Duelyst forum

Przejdź do gry Duelyst
5.0 (głosów: 1)
W kategorii tej nie pojawił się jeszcze żaden wpis

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat tej fascynującej rozgrywki? Koniecznie odwiedź zatem forum Duelyst i poznaj się z pozostałymi uczestnikami, którzy – podobnie do Ciebie – są fanami rozgrywek w szeroko pojętym klimacie fantasy. Rozwiąż tajemnice tego dość nietypowego i odległego świata razem z innymi graczami już dziś!


Jesteś zaniepokojony trudnościami, jakie pojawiły się w grze? A może mechanika jej działania sprawia Ci sporo problemów? Odszukaj wątek dotyczący danego kłopotu na forum Duelyst i… zapomnij o wszelakich trudnościach! Dzięki doświadczonym graczom dowiesz się, w jaki sposób możesz ścierać się razem z innymi graczami w dość… tradycyjnej kampanii fabularnej. Dowiedz się więcej o poszczególnych miejscach, biografiach głównych postaci, a także przywoływaniu przez nich… starych baśni. Uzyskaj cenną wiedzę w zakresie turowych potyczek, w których masz niepowtarzalną okazję przejęcia dowództwa nad niewielkim oddziałem. Zapytaj „forumowiczów” o to, jak mężnie walczyć na mapach pokrytych… kwadratową siatką. Na forum wzbogacisz swoją wiedzę o tajniki rekrutacji swojej drużyny, a także indywidualne zdolności bohaterów rozgrywki. A może chciałbyś uzyskać informacje o magicznych artefaktach oraz niezwykle rozbudowanym systemie zaklęć? Taktyczny aspekt rozgrywki jest w Duelyst dość skomplikowany, a żeby zwyciężyć należy odpowiednio ustawiać swoich wojowników – nie martw się, na forum dobrze się tego nauczysz!


Chcesz pochwalić się swoimi umiejętnościami i progresem w grze? Zajrzyj więc na forum Duelyst, wymieniaj się doświadczeniem z pozostałymi graczami i udowodnij wszystkim, że… nie można z Tobą zadzierać!

Chat