Jak to działa
Forum My Legend

My Legend forum

Przejdź do gry My Legend
5.0 (głosów: 1)
W kategorii tej nie pojawił się jeszcze żaden wpis

Chciałbyś uzyskać kilka cennych informacji na temat tej gry w typie MMORPG? Odwiedź w tym celu forum My Legend i spraw, aby Twoja rozgrywka stała się… łatwiejsza.


Uzyskaj informacje, którą z czterech dostępnych klas – Marynarzami, Czarnoksiężnikami, Snajperami lub Doktorami – lepiej jest zagrać. Rzecz jasna, każda klasa ma swoje wady i zalety – właśnie o nie będziesz mógł wypytać bardziej doświadczonych „w boju” graczy. Czy jesteś gotowy na morskie doświadczenie, jakie przyniesie Ci My Legend? Razem z innymi uczestnikami zabawy poznawaj różne strony sławnej serii mangi i stwórz sobie okazję do wykreowania własnej załogi z bohaterami znanymi z owej kreskówki! Zapoznaj się z miłośnikami gry, dzielcie się doświadczeniem i… pochwalcie się wynikami osiągniętymi w tej wciągającej rozgrywce. Dowiedz się od „morskich wyjadaczy”, jak opanować nowe czary i wypełniać niestandardowe, istotne w rozgrywce Drzewo Talentów! Nie czekaj dłużej i zarejestruj się na forum My Legend już dziś. Kto wie, może wyszperasz tutaj wskazówki na temat skarbu ukrytego w głębinach wód? Z całą pewnością forum pomoże Ci w drodze do zostania… Królem Piratów!


Twoja gra zaczęła się zacinać? A może nie masz pojęcia, jak zrozumieć mechanikę rozgrywki? Już dziś dołącz zatem do uczestników gry na forum My Legend i wyrusz z innymi graczami ku prawdziwej, niekończącej się morskiej przygodzie! Dzielcie się wrażeniami, ścigajcie w osiąganiu coraz to lepszych wyników, podpowiadajcie sobie nawzajem i... zostańcie niepokonanymi Wilkami Morskimi!

Chat