Jak to działa
Forum Soul Calibur

Soul Calibur forum

Przejdź do gry Soul Calibur
3.9 (głosów: 49)

Jesteś fanem gier typu „bijatyka”? Jeżeli tak, to koniecznie zarejestruj się na forum Soul Calibur, które pozwoli na uschematyzowanie Twojej wiedzy o licznych pojedynkach w tej emocjonującej grze! Chcesz wiedzieć, jakie triki możesz wykonywać z wykorzystaniem różnorakiej broni białej? Koniecznie odwiedź forum, szperaj w licznych wątkach i… zostań niepokonany!


Twoja gra nagle zaczęła się zacinać? A może zupełnie nie wiesz, na czym polega mechanika Soul Calibur? Żaden problem! Wystarczy odnaleźć interesujący Cię post na forum i zadać użytkownikom frapujące Cię pytanie – jesteście od tego, aby wzajemnie sobie pomagać! Dowiedz się od bardziej doświadczonych graczy z forum czegoś więcej w temacie dwóch magicznych, obdarzonych intelektem ostrzy o niezwykłej mocy – przeklętego, demonicznego Soul Edge’a oraz świętego Soul Calibura . Zapytaj innych, którego bohatera warto jest wybrać – każdy włada bowiem zupełnie inną bronią i posiada charakterystyczną dla siebie listę ciosów. Dowiedz się, jak wykorzystać możliwość wykonywania specjalnych ciosów i rzutów, robić uniki, parować ataki Twoich przeciwników czy wykorzystywać poszczególne elementy areny w celu zmylenia wroga. Forum otworzy Ci wiele dróg w rozrywce i sprawi, że stanie się ona znacznie łatwiejsza oraz… przyjemniejsza. Tylko od Ciebie zależeć będzie zatem, czy zdecydujesz się wykorzystać maksymalny potencjał gry i zostaniesz w niej Mistrzem!


Wymieniaj się doświadczeniem z innymi, podpowiadaj Nowicjuszom, chwal się osiągnięciami i bryluj na szczycie rankingu forum Soul Calibur już dziś na bananki.pl!

Chat