Jak to działa
Forum Kanpani Girls

Kanpani Girls forum

Przejdź do gry Kanpani Girls
3.6 (głosów: 7)
W kategorii tej nie pojawił się jeszcze żaden wpis
Kanpani Girls forum
Kto powiedział, że tylko mężczyźni marzą o „karierze” w świecie gier wideo? Twórcy Kanpani Girls na szczęście zwrócili uwagę także na kobiety, które kochają dreszczyk emocji, jaki towarzyszy spędzaniu czasu przy dobrej rozgrywce. Ta wyjątkowa gra może stać się Twoją alternatywną rzeczywistością!
W każdym świecie zdarzają się trudne momenty, kiedy wszystko, co znane, odchodzi do przeszłości. W takich właśnie realiach osadzona jest fabuła Kanpani Girls – ludzie są podzieleni przez głębokie konflikty, a zamieszkiwane przez nich krainy nękają liczne nieszczęścia. Zaradzić temu może tylko grupa zdeterminowanych śmiałków, którzy – poprzez swoje bohaterskie działania – przywrócą na świecie ład i rządy prawa. W Kanpani Girls będziesz musiał zatem stanąć na czele oddziału wojowniczych kobiet, które zdecydowały się podołać temu trudnemu wyzwaniu. Na pewno podczas Twojej misji pomocne będzie złoto, które – tak samo jak w naszym świecie – otwiera wiele drzwi. Zarządzaj pieniędzmi i swoimi podwładnymi mądrze – gra toczy się o naprawdę wysoką stawkę!
Jeśli zdarzyło Ci się napotkać „przestój” w grze, albo też po prostu potrzebujesz wsparcia – wiedz, że znajdujesz się w miejscu, gdzie na pewno je otrzymasz. Nasze forum jednoczy rozrzuconych po całym kraju fanów gry Kanpani Girls, którym zależy na jak najlepszych wynikach. Nasza społeczność nieustannie się rozrasta i chętnie przyjmuje w swoje szeregi kolejnych śmiałków. Nie wahaj się więc ani chwili dłużej i dołącz do nas!
Chat