Jak to działa
Forum TERA Europe

TERA Europe forum

Przejdź do gry TERA Europe
4.3 (głosów: 86)

Dołącz do największej społeczności tera forum! Dziel się swoimi spostrzeżeniami, udzielaj porad, pytaj, rozmawiaj i chwal się sukcesami! A może chcesz zdobyć tera thalers za darmo? Z nami to możliwe! U nas znajdzie się miejsce dla każdego, kto choć przez chwilę chce przenieść się oczami wyobraźni w koreański świat owładnięty gigantami tytanami.


Twórcy nie przegapili żadnego szczegółu. W Teraz Europe wszystko dopracowane zostało w najmniejszym detalu. Do wyboru, już na początku gry, będziesz miał aż osiem profesji swojej postaci. Może to być łucznik, berserker, lansjer, mistyk, kapłan, pogromca, czarnoksiężnik i wojownik. Ciekawą niespodzianką na pewno okaże się fakt, że każdy z wymienionych charakterów jest zupełnie inny! Lansjer świetnie się broni, choć nie walczy aż tak dobrze jak wojownik. To jednak duży ukłon w stronę zróżnicowanych potrzeb użytkowników mających własny pomysł na walkę i przemierzanie kolejnych misji.


Co w grze nadzwyczajnego? Na dużą uwagę z całą pewnością zasługuje niezwykle dobrej jakości grafika. To właśnie ona sprawiła, że większość osób z naszego tera forum w ogóle zdecydowało się na rozpoczęcie rozgrywki. Później wirtualny świat gry swoją niepoznaną jeszcze potęgą wciąga nas do swoich realiów tak mocno, że trudno znaleźć czas chociażby na spacer. Fenomenalna produkcja koreańskiego tytułu z całą pewnością zasługuje na niemałe uznanie. Właśnie dlatego powstało nasze forum. Chcemy zrzeszać ludzi, którzy dzielą między sobą swoje pasje i chcą się nimi dzielić. Przeglądarkowa gra jak zwykle daje ogromne możliwości interakcyjne, ale tak naprawdę to właśnie u nas możecie dowiedzieć się najwięcej.


Zapraszamy do swojej rozgrywkowej społeczności wszystkich, niezależnie od tego czy mają na swoim koncie już jakieś sukcesy, a może dopiero zastanawiają się czy warto w ogóle rozpoczynać grę.

Chat