Jak to działa
Forum Miramagia

Miramagia forum

Przejdź do gry Miramagia
4.1 (głosów: 16)

Zapraszamy na nasze miramagia forum. Poruszamy tu wszystkie kwestie związane z grą Miramagia, która przeniesie Cię oczami wyobraźni w bajeczny świat fantasy. Zanurz się w świat magii i graj w najlepsze darmowe gry fantasy takie jak Miramagia! Nie ma tu miejsca na krwawe potyczki i strzelaninę. Fabuła gry osadzona jest w pięknym, magicznym ogrodzie.


Miramagia zabierze Cię w prawdziwą wirtualną podróż. Będziesz musiał zająć się ogrodem, wykonywać zadania i pokonywać kreatury panoszące się po Twoim fantastycznym świecie. W rozgrywce nie zabraknie oczywiście możliwości nawiązania interakcji z innymi graczami. Na naszym miramagia forum z kolei możesz podzielić się swoimi wnioskami, osiągnięciami, sukcesami i spostrzeżeniami. Odpowiadamy na wszystkie zadawane pytania, cieszymy się z kolejnych poziomów naszych graczy. Wspólnie odkrywamy wszystkie tajemnice gry, których dotychczas jeszcze nie znaliśmy.


Dołącz do naszej społeczności i sprawdź jak świetnie możemy bawić się wspólnie. Wybierz profesje dla swojego avatara, wykonuj zadania, zbieraj plony i uwodnij sobie, że potrafisz odnaleźć się nawet w odległym Ci świecie fantasy. U nas miejsce dla siebie znajdzie każdy - niezależnie od tego czy jest zaawansowanym graczem, czy może dopiero zaczyna przygodę swojego życia. Uprawiaj mistyczne rośliny - Rurkowe Grzyby, Kamienne Trufle, SnapDragons i wiele, wiele innych. Używaj również magicznych zajęć, które wzbogacą wszystkie Twoje zioła. Zebrane plony wystawiaj na rynek i gromadź dodatkowe środki.


Jak widać gra Miragon jest niezwykle rozbudowana i łączy w sobie wiele elementów różnych gatunków MMO. Jest to doskonała propozycja zarówno dla dorosłych graczy, którzy szukają sposobu na zabicie wolnego czasu po ciężkim dniu pracy, jak i dla przedstawicieli młodego pokolenia chcącego znaleźć wytchnienie od szkolnych obowiązków. Tutaj znajdzie się miejsce dla wszystkich!

Chat