Jak to działa
Forum Estogan

Estogan forum

Przejdź do gry Estogan
4.7 (głosów: 7)

Chciałbyś zyskać nieco więcej informacji o tej szalenie wciągającej grze typu MMORPG? Dzięki zarejestrowaniu się na forum Estogan będziesz mieć duże szanse poznania tajników rozwoju umiejętności wybranego przez siebie bohatera!


Jeżeli chciałbyś stworzyć niezwykle silną postać, dzięki której pokonasz hordę wrogów oraz zdobędziesz każdą lokację, koniecznie odszukaj interesujący Cię wątek utworzony na forum Estogan – informacje tam zawarte pozwolą Ci szybko rozwinąć swojego bohatera. Mało tego, możesz znaleźć tam nawet… kilka tysięcy kombinacji! Zyskaj wiedzę o ciekawych krainach oraz różnorodnych postaciach, jak i emocjonujących przygodach. Doświadczeni gracze podpowiedzą Ci, jaką z pięciu dostępnych ras wybrać – pomogą także uschematyzować wiedzę w dziedzinie budowania nowych budynków oraz… rozwijania umiejętności. Chcesz wiedzieć, jak budować poszczególne obiekty – ratusz, wieże magów, kuźnie, więzienie, świątynie, kopalnie, akademie lub place targowe? Zapytaj graczy, którzy są już na zaawansowanym etapie rozgrywki! Zapytaj ich również o możliwość odblokowywania nowych krain, unikalne przedmioty i umiejętności oraz o… mechanikę gry. Dobrze wiemy, że większość Nowicjuszy ma z nią bowiem niemały problem!


Nie zwlekaj i już dziś zarejestruj się więc na forum Estogan! Ułatw sobie rozgrywkę poprzez poznanie największych tajemnic rozgrywki. Dziel się też doświadczeniem z innymi graczami, wymieniajcie się pomysłami na zdobywanie kolejnych poziomów gry, dyskutuj żywiołowo o pojawiających się nowościach i stań na szczycie formowego rankingu jako… Mistrz Gry!

Chat