Jak to działa
Forum VastWars

VastWars forum

Przejdź do gry VastWars
3.4 (głosów: 16)

VastWars – forum dla ludzi z mroczną misją

Fascynuje Cię gangsterski świat? Zastanawiasz się czasami, jakby to było zostać szefem mafii i sterować światem przestępczym? W VastWars będziesz miał okazję stać się królem świata, o którego istnieniu stróże prawa wiedzą niewiele.


VastWars to gra typu MMO, oparta na systemie tekstowym. Na początku rozgrywki wybieramy postać – jednak decyzję podejmujemy po „rozpoznaniu” naszych uzdolnień. W tym celu musimy wykonać kilka zadań – od tego, jakimi predyspozycjami się wykażemy, zależy to, czy staniemy się Skorumpowanym Gliną, Biznesmenem, który zabija w białych rękawiczkach czy też Panem zbrodni. Następnie przystępujemy do budowy imperium bezprawia. Jeśli nasze macki wystarczająco dobrze owiną się wokół miasta, będziemy zarabiać nieprawdopodobne sumy pieniędzy i rządzić metropolią! Oczywiście, nasza postać musi się nieustannie rozwijać – kluczowy jest trening na siłowni, podczas którego będziemy stawali się silniejsi, bardziej wytrzymali i szybcy. Pamiętaj, że nie jesteś jedynym, który dąży do zostania bossem mafii – dlatego też będziesz musiał sabotować pracę wykonywaną przez innych przestępców!


Forum powstało z myślą o osobach, które tak jak Ty cenią gangsterski klimat i chcą rozwijać swoje postaci. Dzięki wpisom doświadczonych graczy łatwiej Ci będzie osiągnąć swoje niecne cele!


Czujesz, że masz wiele wspólnego z Ojcem Chrzestnym? W takim razie wyruszaj na podbój miasta i zostań królem zbrodni!


Chat