Jak to działa
Forum Travian

Travian forum

Przejdź do gry Travian
4.4 (głosów: 298)

Zapraszamy Cię do naszej społeczności Travian Forum. Poruszamy tu wszelkie aspekty tej popularnej rozgrywki MMO i dzielimy się swoimi spostrzeżeniami uczęszczając w konstruktywnych dyskusjach. Zachodzisz w głowę, czy aby na pewno Travian to słuszny wybór? Nasza lista opisująca najlepsze darmowe gry mmorpg nie pozostawia cienia wątpliwości!


Dopiero zaczynasz swoją przygodę? Świetnie! Dowiesz się na czym polega konwencja gry i jak rozpocząć przygodę, aby jak najszybciej osiągnąć sukces. Na początku dostaniesz we władanie małą wioskę. Do wyboru masz Galów, Germanów oraz Rzymian. Chodzą jednak pogłoski, że dzięki dużej aktywności ze strony polskich graczy wkrótce dołączy również osada słowiańska.


Początki, jak początki - zawsze są trudne. Do dyspozycji będziesz mieć jedynie małą wioskę, którą później krok, po kroku rozszerzysz to potężnych rozmiarów. Uważaj jednak! Będziesz musiał zmierzyć się ze swoimi zaciętymi sąsiadami, którzy dokładnie tak jak Ty mają na celu zostać władcą wielkiej metropolii. Zbuduj swoją armię i przeciwstawiaj się im a jeśli potrzebujesz pomocy - nasza rodzina Travian Forum na pewno Ci pomoże. Gra choć przepełniona aspektami militarnymi nie objawia się w formie krwawej pozbawionej empatii bijatyki. Działa to w sposób bardzo schematyczny a cała istota rozgrywki skupia się jednak na aspekcie strategiczno - ekonomicznym. Naucz się planowania, zdobywaj uznanie w środowisku gry i pokieruj swoich ludzi do zwycięstwa!


Czekamy na Ciebie! Jesteśmy przekonani, że wspólnie uda nam się osiągnąć wspólny cel. Masz pytania? Na pewno uzyskasz na nie odpowiedź. Oczywiście nie za nic! Liczymy na Twoją aktywność i na to, że również Ty zechcesz podzielić się z nami swoimi doświadczeniami, wskazówkami i sukcesami, z których cieszyć będziemy się wspólni jako jedna, wielka rodzina! Travian to gra dla ludzi, którzy szukają nowych wyzwań, więc jeśli również Ty ich szukasz to wspaniale wpisujesz się w zamysł twórców.

Chat