Jak to działa
Forum Gladiatus

Gladiatus forum

Przejdź do gry Gladiatus
4.8 (głosów: 17)

Gladiatus – witaj na forum zwycięzców!


Pasjonuje Cię starożytny Rzym? Wciąż pamiętasz dreszcze, jakie odczuwałeś po obejrzeniu filmu „Gladiator”? Pewne więc grasz już w „Gladiatusa”. Jeśli nie – to na pewno powinieneś zacząć!


Chyba każdy z nas marzył przynajmniej raz w życiu o możliwości podróżowania w czasie – „Gladiatus” daje Ci szansę na spełnienie tego marzenia! Dzięki tej grze będziesz mógł pokonywać groźnych przeciwników na różnych arenach, zwalczać dzikie bestie oraz… pławić się w chwale, jaką zdobędziesz. Pamiętaj, że nawet w starożytnym Rzymie nie jesteś zdany jedynie na siebie – możesz liczyć na swoich przyjaciół i stworzyć z nimi gildię. Mając u boku lojalnych towarzyszy, na pewno odważysz się nawet na zejście do mrocznych lochów. Niech z Twojej piersi wyrwie się pełen mocy okrzyk „Morituri te salutant”!


Na forum znajdziesz wiele praktycznych wskazówek do gry oraz będziesz mógł wymieniać się doświadczeniami z innymi graczami. Dzięki innym użytkownikom dowiesz się, jak ominąć czyhające niebezpieczeństwo i uniknąć pułapek. Ułatwi Ci to uzyskanie tytułu bohatera Rzymu!


Niezależnie od tego, jaki jest Twój stopień zaawansowania i zaangażowania w tę wyjątkową grę – dołącz do naszej forumowej rodziny!


Chat