Jak to działa
Forum Plemiona

Plemiona forum

Przejdź do gry Plemiona
4.6 (głosów: 36)

Plemiona – forum nie tylko dla mediewistów

Lubisz tajemniczy klimat wieków średnich? A czy zastanawiałeś się kiedyś, jak wyglądałoby Twoje życie, gdybyś przyszedł na świat przed setkami lat? Jeśli się nie lękasz – możesz poznać tamtą rzeczywistość, właśnie dzięki grze „Plemiona”!


„Plemiona” pozwolą Ci przenieść się w czasie bez ruszania się sprzed komputera. Dołącz do śmiałków i wyruszaj na spotkanie z przygodą! Rzecz dzieje się w średniowieczu, a naszym zadaniem jest stworzenie własnej osady. Za pomocą surowców możemy tworzyć wszelkie niezbędne do życia i przetrwania przedmioty. W grze mamy również możliwość tworzenia swojej armii, której członkowie ochronią nas przed licznymi niebezpieczeństwami. W „Plemionach” bardzo istotne są także interakcje między graczami – znajdziesz tutaj zarówno lojalnych sprzymierzeńców, jak i przeciwników! Gra zyskała tak wielką popularność, że jest dostępna także na systemie iOS oraz Android.


Szukasz ludzi, z którymi mógłbyś stworzyć trwały sojusz? A może potrzebujesz porady, na co najlepiej przeznaczyć pozyskane zasoby? Rozgość się więc na naszym forum – znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje oddany gracz.


Miej odwagę przenieść się w czasie – już dziś dołącz do graczy „Plemion”!


Chat