Jak to działa
Forum My Free Farm 2

My Free Farm 2 forum

Przejdź do gry My Free Farm 2
4.2 (głosów: 48)

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat rozbudowy swojej wymarzonej farmy, ale też roślinności i hodowania na niej zwierząt? Zarejestruj się na My Free Farma 2 i daj się wciągnąć w dyskusję z innymi użytkownikami przeglądarkowej wersji gry! Dowiedz się, jak skutecznie uprawiać pola, produkować bogatą paletę towarów i… stale powiększać swoje gospodarstwo.


Od zawsze marzyłeś o prowadzeniu własnej farmy? Wyobraź sobie, że reszta graczy… także! Zapoznajcie się więc ze sobą i wymieniajcie doświadczeniem – może kogoś… zainspirujesz? Posiądź wiedzę, jak przekształcić swoje początkowo skromne gospodarstwo w kwitnącą agroturystykę z własną karczmą do goszczenia klientów oraz… zwierzętami do głaskania. Zapytaj bardziej doświadczonych graczy o to, jak wybudować swoją farmę i wprowadzić na niej… porządek. A może chcesz zaczerpnąć wiedzy, jak prowadzić hodowlę zwierząt, przerabiać produkty roślinne i zwierzęce, a później sprzedawać je wirtualnym klientom? Forum My Free Farm 2 to również dobre miejsce, jeżeli szukasz… kupca na konkretny towar w grze. Dowiedz się też, jak aktywować tryb nocny, który umożliwia sadzenie specjalnych gatunków roślin nocnych. A może zwyczajnie złapałeś buga i nie wiesz, jak rozwiązać problem? Odszukaj więc interesujący Cię wątek na forum i… ułatwiaj sobie rozgrywkę!


Na forum My Free Farm 2 dowiesz się więcej o sezonowych eventach, aktualizacjach gry czy… handlowaniu naturalnymi produktami bio! Na co czekasz? Odpal forum My Free Farm 2 i wymieniaj doświadczenie z innymi użytkownikami już dziś na bananki.pl!

Chat