Jak to działa
Forum CSGO Prime (B2P)

CSGO Prime (B2P) forum

Przejdź do gry CSGO Prime (B2P)
4.8 (głosów: 325)

CS:GO – forum dla miłośników kultowego FPS’a


Counter Strike jest fenomenem w świecie gier – zdecydowana większość z nich kończy bowiem popularność po kilku lub kilkunastu miesiącach od wejścia na rynek. CS od lat cieszy się niesłabnącą popularnością – dlaczego tak się dzieje?


Gra Counter Strike Global Offensive jest jednym z FPS’ów – rozwinięcie tego anglojęzycznego skrótu to First Player Shooter. Jest to więc rodzaj „strzelanki”, w której obserwujemy świat oczami prowadzonego bohatera. CS GO jest nową odsłoną CS’a, który święcił tryumfy wśród graczy w ubiegłych latach. Podczas gry w CS’a potrzebny nam będzie dostęp do Internetu oraz konto na steamie. Wymagania sprzętowe nie są zbyt duże – przyda się jednak dobra karta graficzna, od której zależy płynność gry. W CS GO gra się zespołowo – w ciągu rozgrywki raz jesteśmy członkami brygady antyterrorystycznej, a raz – czarnymi charakterami. Za trafianie przeciwników otrzymujemy punkty ELO, które przesądzają o zwycięstwie lub porażce. Pomóc szczęściu można miedzy innymi inwestując w lepszą broń albo… cheatując. Ten drugi sposób jest jednak nielegalny i może mieć poważne konsekwencje – na przykład wykluczenie ze środowiska graczy.

Istnieje jeszcze jedna, bardzo ciekawa opcja ułatwienia sobie życia – skorzystanie z naszego forum. Zamieszczone tutaj porady, gdzie podłożyć bombę, jaką mapę wypróbować czy jak poprawić skilla na pewno będą przydatne. Przede wszystkim jednak spotkasz tu ludzi, którzy podzielają Twoją pasję!


Jesteś ciekaw, jak bardzo szybki i zręczny jesteś? Spróbuj więc swoich sił w CS GO!


Chat