Jak to działa
Forum Sparta: War of Empire

Sparta: War of Empire forum

Przejdź do gry Sparta: War of Empire
4.2 (głosów: 17)

Gotów na podróż do starożytnej Grecji, gdzie przygoda czeka tuż za rogiem? Już dzisiaj możesz dołączyć do sparta war of empires forum, jedynego takiego miejsca w Internecie, które współtworzy aktywna społeczność graczy. Forum to azyl graczy, którzy cenią najlepsze darmowe gry strategiczne. Odpowiadamy na wszystkie, nawet najtrudniejsze pytania, mierzymy się z tajemnicami oraz zagadkami, jakie postawili przed nami twórcy tego MMORTS oraz wspieramy się nawzajem. Jeśli masz uwagi, spostrzeżenia, chcesz wymienić się doświadczeniami, pragniesz odkryć aspekty gry, których jeszcze nie znałeś - to idealne miejsce dla ciebie. To tutaj znajdziesz wiernych przyjaciół, z którymi będziesz mógł przemierzać świat Grecji w piątym wieku przed naszą erą. Sparta war of empires forum czeka na taką osobę, jak ty.


Dzięki przewodnictwu potężnego króla Leonidasa gracze mogą rozwijać swoje talenty jako wojownicy, liderzy, dyplomaci i stratedzy. Będziesz mógł budować swoją armię, tworzyć miasta i rzucać wyzwanie samemu Kserksesowi. Podbijaj innych, skupiaj potęgę i twórz wspaniałe imperium - wszystko to na wyciągnięcie ręki. Wyciągnij Grecję z granicy upadku, na którym się znalazła. Stwórz prężną, rozwijającą się gospodarkę, staw czoło wymagającym przeciwnikom, wygrywaj bitwy i wojny. Do samej gry potrzebujesz jedynie Facebooka - nowoczesnego medium społecznościowego.


Sparta: War of Empires to gra dla wszystkich, którzy mają ambicje stać się prawdziwymi liderami. Interfejs jest bardzo intuicyjny i przyjazny, muzyka przyjemna dla ucha, a grafika naprawdę piękna. Dzięki sparta war of empires forum będziesz mógł dowiedzieć się, jak najszybciej i najefektywniej pobijać swoich wrogów. Nauczysz się strategii razem z przyjaciółmi, którzy staną się twoimi wiernymi sojusznikami - lub też poznaj rywali, którzy w trakcie rozgrywki będą próbowali cię pokonać - i odkryj meandra rozwoju prawdziwie potężnego państwa. Nasza społeczność skupia wszystkich, którzy chcą dać z siebie wszystko podczas wielkich wojen.
Chat