Jak to działa

Sparta: War of Empire forum

Przejdź do gry Sparta: War of Empire
W kategorii tej nie pojawił się jeszcze żaden wpis

Gotów na podróż do starożytnej Grecji, gdzie przygoda czeka tuż za rogiem? Już dzisiaj możesz dołączyć do sparta war of empires forum, jedynego takiego miejsca w Internecie, które współtworzy aktywna społeczność graczy. Forum to azyl graczy, którzy cenią najlepsze darmowe gry strategiczne. Odpowiadamy na wszystkie, nawet najtrudniejsze pytania, mierzymy się z tajemnicami oraz zagadkami, jakie postawili przed nami twórcy tego MMORTS oraz wspieramy się nawzajem. Jeśli masz uwagi, spostrzeżenia, chcesz wymienić się doświadczeniami, pragniesz odkryć aspekty gry, których jeszcze nie znałeś - to idealne miejsce dla ciebie. To tutaj znajdziesz wiernych przyjaciół, z którymi będziesz mógł przemierzać świat Grecji w piątym wieku przed naszą erą. Sparta war of empires forum czeka na taką osobę, jak ty.


Dzięki przewodnictwu potężnego króla Leonidasa gracze mogą rozwijać swoje talenty jako wojownicy, liderzy, dyplomaci i stratedzy. Będziesz mógł budować swoją armię, tworzyć miasta i rzucać wyzwanie samemu Kserksesowi. Podbijaj innych, skupiaj potęgę i twórz wspaniałe imperium - wszystko to na wyciągnięcie ręki. Wyciągnij Grecję z granicy upadku, na którym się znalazła. Stwórz prężną, rozwijającą się gospodarkę, staw czoło wymagającym przeciwnikom, wygrywaj bitwy i wojny. Do samej gry potrzebujesz jedynie Facebooka - nowoczesnego medium społecznościowego.


Sparta: War of Empires to gra dla wszystkich, którzy mają ambicje stać się prawdziwymi liderami. Interfejs jest bardzo intuicyjny i przyjazny, muzyka przyjemna dla ucha, a grafika naprawdę piękna. Dzięki sparta war of empires forum będziesz mógł dowiedzieć się, jak najszybciej i najefektywniej pobijać swoich wrogów. Nauczysz się strategii razem z przyjaciółmi, którzy staną się twoimi wiernymi sojusznikami - lub też poznaj rywali, którzy w trakcie rozgrywki będą próbowali cię pokonać - i odkryj meandra rozwoju prawdziwie potężnego państwa. Nasza społeczność skupia wszystkich, którzy chcą dać z siebie wszystko podczas wielkich wojen.