Jak to działa
Forum Monstersmash

Monstersmash forum

Przejdź do gry Monstersmash
5.0 (głosów: 1)
W kategorii tej nie pojawił się jeszcze żaden wpis
Monstersmash forum
Wiele lat temu, kiedy byliśmy dziećmi z bujną wyobraźnią, nierzadko obawialiśmy się kogoś, kto według nas zamieszkiwał nasz pokój (a dokładniej – przestrzeń pod łóżkiem): potworów. Jeśli pamiętasz, jakim strachem napawały Cię te straszne kreatury, obroń przed nimi mieszkańców pewnego miasta! W grze Monstersmash aż roi się od niebezpiecznych i tajemniczych istot.
Potwory w Monstersmash są bardzo zróżnicowane – niektóre spośród nich wyglądają całkiem zabawnie, inne mogą wywołać przerażenie. Na szczęście masz do dyspozycji broń, która umożliwi Ci rozprawianie się z nimi raz na zawsze! Podczas gry będziesz miał okazję rozwijać myślenie strategiczne – wszak dobry obrońca miasta zawsze przewiduje ruchy przeciwników! Pamiętaj, że mieszkańcy miasta mogą liczyć tylko na Ciebie – to poważne zobowiązanie, ale także pewność, że kiedy pokonasz nękające ich bestie, będą Ci niezwykle wdzięczni!
Grasz w Monstersmash od dawna, ale nie wiesz, jak poradzić sobie z którymś rodzajem potworów? A może dopiero zaczynasz swoją przygodę z tym tytułem i potrzebujesz kilku istotnych wskazówek „na start”? Tak czy inaczej – dobrze trafiłeś! Nasze forum jest adresowane do graczy na każdym stopniu zaawansowania. Jeśli pragniesz zwycięstwa – przyłącz się do nas!
Chat