Jak to działa
Forum League of Angels 3

League of Angels 3 forum

Przejdź do gry League of Angels 3
4.7 (głosów: 67)

Chcesz być na bieżąco z nowinkami na temat trzeciej serii słynnej gry League Of Angels? Koniecznie zarejestruj się więc na forum – znajdziesz tu odpowiedzi na wiele pytań, które związane są z rozgrywką. Chcesz pokazać wszystkim użytkownikom, kto jest najsilniejszy? Koniecznie pochwal się swoimi osiągnięciami na forum!


League Of Angels 3 charakteryzuje się rozmaitymi postaciami, wciągającą fabułą i wieloma tajnymi tipami, o których fanom serii wiedzieć po prostu… nie wypada! Jak przystało na wielbiciela LoA 3, powinieneś w tym celu zawitać na forum. Przywitaj się z innymi graczami i sięgnij po porady do bardziej doświadczonych od siebie. Dowiedz się czegoś więcej w kwestii rozwoju postaci i wyglądu walk w trzeciej części LoA! Preferujesz tryb automatyczny? A może jednak samodzielnie podejmować wszystkie decyzje i planować taktykę w trybie manualnym? Zapytaj o to graczy, którzy już zdążyli wybrać ulubiony sposób rozgrywki. Dowiedz się również o umiejętnościach bohatera, które posiadać on będzie w zależności od wybranej broni – jesteś ciekawy, która broń będzie „tą skuteczną”? Każda umiejętność ma czas swój odnowienia, a także koszt zasobów – w tej kwestii również jest warto posiąść wiedzę na forum. Poza walką ręczną, istnieje również możliwość wyboru sposobu, w jaki zbudujesz od podstaw swoją drużynę – o szczegóły dopytaj użytkowników albo… znajdź odpowiedni wątek!


Masz problemy z zacinaniem się gry albo pojęciem jej mechaniki? Wystarczy odpalić forum League Of Angels 3 – tu znajdziesz odpowiedzi na większość problemów związanych z rozgrywką!

Chat