Jak to działa
Forum Revelation Online

Revelation Online forum

Przejdź do gry Revelation Online
4.4 (głosów: 19)
W kategorii tej nie pojawił się jeszcze żaden wpis

Dołącz do najlepszej w sieci społeczności revelation online forum! Poruszane są tu wszystkie aspekty jednej z najpopularniejszych gier Revelation - stworzonej przez chińską firmę NetEase najlepsza darmowa gra MMORPG. Zostań prawdziwym herosem, który stanie na drodze zła atakującego planetę Nauron. Wykaż się odwagą i wysoce wypracowaną umiejętnością strategicznego myślenia i udowodnij, że jesteś wojownikiem, bez którego Twoja planeta nie byłaby w stanie obronić się przed szturmem wroga!


Revelation to gra, która zrzesza miliony fascynatów gier przeglądarkowych na całym świecie. Choć stworzona przez chińskich twórców przemawia do nas wysoką jakością i dbałością o każdy detal graficzny, co zauważysz już w pierwszych planszach. Fabuła rozgrywki toczy się w scenerii fantasy. Jest to klasyczne zestawienie walki dobra i zła. Kluczowym elementem jest z całą pewnością niezwykła eksploracja świata, który podzielony został aż na dziesięć prowincji i trzy duże miasta. Jako jeden z potężnych Herosów będziesz musiał wykonywać powierzone Ci zadania, oraz zwyciężać w organizowanych rajdach.


Zastanawiasz się czy warto poświęcać swój wolny czas na tę rozgrywkę? My znamy odpowiedź! Oczywiście, że tak! Jesteśmy przekonani, że już wkrótce zupełnie zatracisz się w tym tytule, ponieważ nie bez powodu zajmuje on wciąż wysokie noty w rankingach gier MMO.


Zapraszamy Cię do naszego zespołu revelation online forum. Jesteśmy przekonani, że znajdziesz u nas odpowiedź na wszystkie nurtujące Cię pytania. Doradź młodym wojownikom jak powinni poczynić swoje pierwsze kroki, opisz nam swoje spostrzeżenia i sukcesy, oddawaj się konwersacji z innymi użytkownikami i świetnie się baw, bo przecież właśnie po to wszyscy tutaj jesteśmy. Nie czekaj i nie zwlekaj dłużej - miejsce na forum czeka na Ciebie!

Chat