Jak to działa
Forum TrainStation

TrainStation forum

Przejdź do gry TrainStation
5.0 (głosów: 5)

Chcesz wiedzieć, jak zwiększyć swoją efektywność w grze Train Station? Już dziś zarejestruj się zatem na forum gry o tym samym tytule i dowiedz się więcej o urokach profesji maszynisty lub… zarządcy całej stacji!


Dowiedz się z licznych postów utworzonych na forum, jak możesz zbudować własną stację oraz poszerzyć siatkę własnych… linii kolejowych. Zyskaj cenną wiedzę, czym tak właściwie wyróżniają się pociągi osobowe, jak i maszyny typu cargo. Pozyskaj informacje o tym, jak skutecznie możesz zarabiać na przewozie różnego rodzaju materiałów lub rozwiązywać pewne sprawy związane z mechaniką gry – dzięki tajnikom ukrytym na forum możesz sprawić, że Twoi pasażerowie pokochają Cię za ciężką i… skuteczną pracę maszynisty! Dowiedz się również o różnego typu surowcach oraz usługach – z pomocą cennych informacji możesz sprawić, że jeden przewóz będzie obsługiwał nie tylko pasażerów, ale i… pocztę! Podpytaj doświadczonych graczy o to jak planować podróże, aby zwiększać swoje zyski i rozbudować ostatecznie swoją kolej! W grze TrainStation dostępnych jest 5 różnych rodzajów pociągów – o wszystkich możesz poczytać pod poszczególnymi wątkami stworzonymi na forum Train Station. Każdy pojazd posiada indywidualny zestaw profitów, o których również możesz przeczytać pod danym postem. Brakuje Ci jakiś konkretnych informacji? Zawsze możesz utworzyć lub poszerzyć wątek… samodzielnie!


Razem z innymi graczami wymieniajcie się wiedzą o rozgrywce, odwiedzajcie nawzajem swoje stacje kolejowe i sprawcie, aby gra stała się czystą przyjemnością. Wystarczy zarejestrować się na forum Train Station i… nie zostawać w tyle!

Chat