Jak to działa
Forum Dark Orbit

Dark Orbit forum

Przejdź do gry Dark Orbit
4.4 (głosów: 44)

Witaj na naszym forum poświęconym jednej z najbardziej zaawansowanych gier przeglądarkowych Darkorbit. Jest to fenomenalna produkcja, która pochłania długie godziny życia zapalonych graczy! Dołącz do naszej społeczności i sprawdź czego jeszcze nie wiedziałeś o tajemnicach kosmicznego świata. Widziałeś najlepsze darmowe gry sci-fi? Darkorbit to jedna z nich!


DarkOrbit przenosi nas w kosmiczny świat. Na pierwszy rzut oka wszystko jednak wydaje się być bardzo klasyczne - ot, należy zabijać obcych, wykonywać misie, modernizować postać i zbierać surowce, które pozwalają wzbić się na kolejny poziom. Co jednak w grze nietuzinkowego i naprawdę porywającego? Już w procesie rejestracji musisz zdecydować, do której z trzech frakcji chcesz dołączyć. Do wyboru masz: Mars Mining Operation, Earth Industries Corporation oraz Venus Resources Unlimited. Wybór nie jest bez znaczenia! Każda z tych frakcji bowiem cechuje się inną strukturą, celami i mechanizmem działania. Oznacza to, że gdziekolwiek nie dołączysz będziesz toczyć zupełnie inną rozgrywkę i właśnie to jest największy plus. Nasze darkorbit forum poświęcone jest tym, którzy chcą dzielić się swoimi wskazówkami, radami i osiągnięciami. Tworzymy niesamowicie zwartą społeczność, która rozprzestrzeniona jest po całej Polsce.


Czym nas przekonała produkcja? Przede wszystkim wysokim stopniem zaawansowania detali, które również Tobie na pewno przypadły do gustu. Już na pierwszy rzut oka powala niezwykle rozbudowany system PvP, dobrej jakości grafika oraz udźwiękowienie, które zważywszy na charakterystykę przeglądarkową gry jest zdecydowanie bezkonkurencyjny.


Masz już doświadczenie w grze? To świetnie! Pomóż młodym, początkującym graczom i pozwól im poznać wcześniej mechanizmy działania poszczególnych frakcji. Podpowiedz im na darkorbit forum jak powinni się rozwijać i dlaczego właśnie tak gra może zabierać im wolny czas! Dołącz do nas !

Chat