Jak to działa
Forum Momio

Momio forum

Przejdź do gry Momio
4.6 (głosów: 91)

Jesteś ciekaw doświadczeń innych graczy z grą Momio? A może chcesz poznać, jakimi zasadami rządzi się ten wirtualny świat? Jeżeli nie jesteś pewien, czy to bezpieczne miejsce w sieci dla dziecka – zarejestruj się na forum Momio już dziś! Dowiedz się, jak kupować bohaterowi ubrania, pisać chwytliwe posty, dodawać zdjęcia i filmiki, wysyłać prezenty znajomym oraz czatować razem z pozostałymi graczami. Ktoś szczególnie Cię zdenerwował i chcesz go zablokować? Dowiedz się, jakie zachowania są zakazane w grze i jak możesz nałożyć komuś blokadę! Znajdziesz tu również cały regulamin, który dotyczy Momio. Masz tu również szansę nawiązania znajomości, które później możesz przenieść do świata gry.


Wypytaj użytkowników o to, czy gra jest bezpieczna dla dzieci – dopytaj pozostałych, czy nie znajdziesz tu przypadkiem żadnych niepokojących lub podejrzanych graczy. A może nie do końca pojmujesz sposobu korzystania z portalu dla dzieci? Gracze od dłuższego czasu cieszący się urokiem gry z całą pewnością naprowadzą Cię na właściwe tory! Walutą rozgrywki są diamenty i szafiry – to właśnie za nie można kupować np. różne ubrania. Jesteś ciekawy, w jaki sposób można je zdobywać? Na te pytania również znajdziesz tu odpowiedź – wystarczy… wdać się w dyskusję.


Momio pozwala również na spełnienie marzeń posiadania zwierzaków czy własnego domu. Jednak w jaki sposób to osiągnąć? Użytkownicy forum chętnie wprowadzą Cię w temat kupowania dodatków, żebyście wspólnie mogli cieszyć się z tego wirtualnego świata! Kto wie, może nawiążesz tu sympatyczną znajomość na wiele lat?

Chat