Jak to działa
Forum Unturned

Unturned forum

Przejdź do gry Unturned
4.6 (głosów: 32)

Unturned – forum dla tych, którzy nie boją się bać

Lubisz gry, w których możesz zbudować swój świat od podstaw, ale też ciągnie Cię w stronę mrocznych klimatów i horroru? Dobrze trafiłeś! Gra Unturned oraz poświęcone jej forum są adresowane do osób o właśnie takich upodobaniach.


Fascynujące i zaskakujące jest to, że grę Unturned stworzył… szesnastolatek o nazwisku Nelson Sexton. Każdy, kto spędził choćby chwilę przy Unturned, będzie pod ogromnym wrażeniem jego talentu! Gra jest nieco podobna do popularnego Minecrafta, jednak nie jest jedynie kopią kultowej gry. W świecie Unturned zagrażają nam groźne zombie, a naszym zadaniem jest przetrwanie na przekór trudnościom. Możemy craftować różne potrzebne przedmioty, a także wznosić budowle i zastawiać pułapki na naszych wrogów. Oczywiście, nie wolno nam zapomnieć o zaspokajaniu podstawowych potrzeb – głodni i spragnieni raczej nie damy rady pokonać zombie! Unturned zawiera zarówno tryb jednoosobowy, jak i multiplayer – możesz zatem zaprosić do rozgrywki przyjaciół lub… osoby, które spotkasz na forum, na którym właśnie się znajdujesz.


Miejsce, które odwiedziłeś, jest stworzone z myślą o wymienianiu się doświadczeniem przez graczy. Możesz tutaj znaleźć inspirację do tworzenia nowych przedmiotów oraz „przepisy” na pułapki, które pomogą Ci przeżyć i rozwijać swój świat!


Jeśli masz w sobie odwagę – nie wahaj się! Wejdź do gry Unturned i twórz swój świat!


Chat