Jak to działa
Forum Clash of Avatars

Clash of Avatars forum

Przejdź do gry Clash of Avatars
3.6 (głosów: 27)

Lubisz anime lub cosplay? Fascynuje cię estetyka japońskiej animacji i tworzenie strojów pozwalających wcielić się w postać? Zapraszamy na clash of avatars forum, jedynej takiej społeczności. To właśnie u nas uzyskasz odpowiedzi na nurtujące cię tematy w aspekcie gry Clash of Avatars. Pozwolimy sobie na udzielenie ci niezbędnych rad, wymienimy się z tobą zarówno spostrzeżeniami, jak i uwagami czy doświadczeniami w dotychczasowej rozgrywce, wspólnie odkryjemy tajemnice, jakie gra za sobą niesie oraz sprawimy, że będzie ci się grało przyjemniej. To tutaj spotkasz przyjaciół i współgraczy, z którymi będziesz mógł przemierzać świat gry bez obaw, że zostaniesz sam. Clash of avatars forum jest miejscem, które zostało stworzone przez fanów dla fanów - na pewno nie będziesz się z nami nudził.


Jeśli jeszcze nie miałeś do czynienia z Clash of Avatars, powinieneś naprawić ten błąd. To rozgrywka, która odbywa się za sprawą przeglądarki internetowej, w barwnym i wdzięcznym świecie. Do wyboru masz trzy klasy podstawowe - mage, priest i warrior (mag, kapłan, wojownik). W czasie gry starasz się rozwinąć umiejętności oraz ekwipunek swojej postaci, zwanej na potrzeby rozgrywki avatarem. Musisz mierzyć się z innymi postaciami w trybie Player vs Player, które to możesz pokonywać tworząc zabójcze połączenia umiejętności, stylów i szkół. Pojedynki lub walki odbywają się zarówno w koloseum czy tak zwanych masówek - w których walka to po prostu "każdy na każdego". Oprócz tego, możesz zdobyć lub kupić sobie wierzchowca lub zwierzaka, będącego twoim wiernym towarzyszem boju.


Clash of avatars forum zaprasza więc wszystkich, nie tylko fanów anime i cosplayu. Ciągle szukamy nowych graczy, których doświadczenie i umysł pozwolą nam na ulepszanie naszej społeczności. Zapraszamy!

Chat