Jak to działa
Forum Gwint

Gwint forum

Przejdź do gry Gwint
5.0 (głosów: 4)
W kategorii tej nie pojawił się jeszcze żaden wpis

Chcesz porozmawiać na temat tej wyjątkowej kolekcjonerskiej gry karcianej? Koniecznie wejdź na forum rozgrywki i dowiedz się, jak skutecznie dowodzić bohaterami oraz jednostkami, jakie wyciągnięte zostały wprost ze świata Wiedźmina! Jesteś ciekaw, dlaczego Gwint zyskał tak ogromną popularność światowej skali? A może chcesz po prostu pragniesz podzielić się swoimi osiągnięciami i porównać je z innymi? Na forum rozgrywki znajdziesz odpowiedzi na dosłownie każdy Twój problem!


Dołącz do grona niezliczonej rzeszy graczy, którzy wymieniają się na forum swoimi doświadczeniami, zbierają wirtualne karty i podróżują po świecie Wiedźmina, aby znaleźć coraz to groźniejszych wrogów. Nie wiesz, na czym polega mechanika gry oraz w jaki sposób można układać karty? A może chciałbyś dowiedzieć się, jak lepiej rozgrywać bitwy w trybie turowym? Naucz się starannie dobierać karty z jednostkami wojennymi, bohaterami, opcjonalnymi bonusami do siły podwładnych oraz zdolnościami zmieniającymi warunki podczas bitwy. Większość kart posiada umiejętności specjalne, jak wskrzeszanie bądź zwiększenie siły – musisz jedynie nauczyć się je odpowiednio… umieszczać. W tym również pomogą Ci inni gracze! Chcesz wiedzieć, jak zwyciężyć i sprawić, żeby mieć najsilniejszą armię? A może po prostu chciałbyś pochwalić się komuś swoimi osiągnięciami? Forum gry Gwint jest stworzone właśnie dla Ciebie!


Dowiedz się, jak skonstruować swoją talię i przechytrzyć graczy całego świata! Forum Gwint pomoże Ci rozszyfrować tajniki gry „od A do Z” – wystarczy wybrać interesujący Cię wątek lub stworzyć… własny!

Chat