Jak to działa
Forum Diablo III (B2P)

Diablo III (B2P) forum

Przejdź do gry Diablo III (B2P)
4.6 (głosów: 24)
W kategorii tej nie pojawił się jeszcze żaden wpis

Diablo III – forum dla tych, co lubią piekielnie dobrą rozrywkę


Nie ma chyba na świecie gracza, który nie słyszał nigdy o Diablo. Choć każda z części tej znanej gry cieszyła się ogromnym powodzeniem, to właśnie „trójka” zadowoli i pozytywnie zaskoczy nowoczesnych gamerów.


Diablo III to kolejna odsłona jednej z najlepszych gier RPG ever. Sam zamysł fabuły nie jest zbyt skomplikowany… pozornie. Znajdujemy się w Sanktuarium, gdzie toczy się trwająca od wieków walka między siłami mroku a potęgą światła. Anioły i demony stają w szranki, a zadaniem gracza jest wcielić się w wybraną postać i pomóc przechylić szalę zwycięstwa w stronę dobra.


Twórcy zadbali o to, by trzecia część tego RPG’a pozostała w związku z poprzednimi grami – wydarzenia, w których uczestniczymy, odbywają się dwadzieścia lat po poprzednim pokonaniu zła. Tajemnicza kometa, która uderzyła w katedrę Tristram, obudziła zastępy demonów. Potrzebni są więc potężni barbarzyńcy, czarownicy, mnisi, szamani oraz łowcy demonów, którzy przywrócą zachwiany ład. Wybór postaci będzie miał wpływ na to, jak potoczy się nasza dalsza historia – będziemy musieli rozwijać swoje zdolności oraz wykonywać różne powierzone nam zadania. Walka jest o wiele bardziej urozmaicona, niż w poprzednich częściach, a dodatkowo podczas wędrówki po tajemniczych krainach możemy znaleźć wiele ciekawych przedmiotów. Dzięki zmienionemu interfejsowi zarządzanie postacią jest o wiele łatwiejsze.


Przejście Diablo III wymaga od gracza sporych umiejętności – w pojedynkę trudno sprostać temu zadaniu. Dlatego właśnie powstało to forum – znajdziesz tu podpowiedzi, jak wykonać niektóre zadania oraz gdzie można wydropić ciekawy przedmiot.


Kręci Cię klimat fantasy w mrocznym wydaniu? Chcesz stać się częścią niezwykłej społeczności? Nie zastanawiaj się dłużej i… zacznij grę!


Chat