Jak to działa
Forum Life is Feudal (B2P)

Life is Feudal (B2P) forum

Przejdź do gry Life is Feudal (B2P)
3.7 (głosów: 6)
W kategorii tej nie pojawił się jeszcze żaden wpis

Life is feudal - forum dla równych gości


Gra Life is Feudal stanowi zaprzeczenie mitu, że tylko wielkie, znane na całym świecie studio może wypuścić grę, która stanie się prawdziwym hitem. Niewielka rosyjska firma, która nigdy nie stawała w szranki z legendarnymi producentami, stworzyła cudo, które zyskało rzesze oddanych fanów!


W grze chodzi przede wszystkim o… przetrwanie. Nie chodzi jednak o symulację współczesnego życia, a o „ustawienie się” w średniowiecznej krainie, która jest pełna niebezpieczeństw. Life is feudal to przykład MMORPG, gdzie naszym zadaniem jest pozyskiwanie surowców, budowa różnych obiektów oraz przekształcanie terenu tak, by zapewnić sobie bezpieczne schronienie. Będziesz więc musiał stawić czoła drapieżnym zwierzętom oraz licznym wrogom. Czas, który nie będzie przeznaczony na walkę, warto poświęcić na przykład na rozwój umiejętności rzemieślniczych. Fabuła gry nie jest ściśle określona – tutaj gracz sam tworzy swoją historię!


Niniejsze forum jest adresowane do zaangażowanych graczy Life is feudal – znajdziecie tutaj bowiem wiele wskazówek, które na pewno przydadzą się podczas rozgrywki. Zapraszamy jednak także te osoby, które jeszcze w tę grę nie grają – z pewnością można tu znaleźć mnóstwo powodów, by rozpocząć przygodę z tą produkcją!


Jeśli lubisz gry o ciekawej mechanice, a do tego chciałbyś spróbować czegoś nieszablonowego, powstałego w małym studiu – zacznij grać w Life is feudal!


Chat