Jak to działa
Forum Seafight

Seafight forum

Przejdź do gry Seafight
4.2 (głosów: 27)
W kategorii tej nie pojawił się jeszcze żaden wpis

Piracie! Witamy Cię w szeregach naszej społeczności Seafight Forum! Tutaj wszyscy podobnie jak Ty przemierzają swoją piracką wędrówkę na pokładzie statku starając się zostać postrachem okolicznych oceanów i mórz! Dołącz do nas, a wspólnie z nami z pewnością osiągniesz wymierzony cel. Dzielimy się swoimi problemami i wspólnie je rozwiązujemy. Dzielimy się również swoimi sukcesami i wspólnie się z nich cieszymy. Nasze forum to jedna, wielka, piracka rodzina, w której nie może Cię zabraknąć. Ahoj, czarnobrody! Sprawdź nasze zestawienie, w którym opisujemy najlepsze darmowe gry.


Seafight to kolejna propozycja gier przeglądarkowych MMO, w którą na całym świecie gra już ponad 37 milionów osób. Stworzona została w trybie flash, dlatego z całą pewnością docenisz jej niebanalną grafikę 3D, która znacząco różni się od konkurencyjnych tytułów. Co ujmuje szczególnie? Na pewno fabuła, której daleko jest do banalności i monotonii. Na początku, jak w życiu, będziesz po prostu małym, szarym człowiekiem, przed którym rysuje się daleka droga do bogactwa i wartości. Będziesz chciał odmienić swoje życie i zaciągniesz się na pokład małego statku, który szybko zostanie zaatakowany przez wrogich piratów. Stracisz przytomność i obudzisz się ze świadomością, że Twoi wrogowie skradli wszystko, co przedstawiało jakąkolwiek wartość. To jednak nie problem! Zaraz bowiem uświadomisz sobie również, że tylko Ty cudem uszedłeś z życiem.


W ten oto sposób staniesz się właścicielem statku i weźmiesz na siebie ogromną odpowiedzialność. W krótkim czasie będziesz musiał stać się prawdziwym piratem, który każdego dnia mierzyć się będzie z wrogimi siłami. Na szczęście możesz kompletować swoją załogę. Masz również nas - społeczność Seafight Forum, która zawsze będzie Cię wspierać. Dołącz do nas i wspólnie z nami stocz walkę o 10 tysięcy Euro - masz na to szansę!

Chat