Jak to działa
Forum World of Warships

World of Warships forum

Przejdź do gry World of Warships
4.6 (głosów: 400)

Witaj kapitanie!


World of Warships to ceniona produkcja MMO w której staniesz na mostku okrętu wojennego. Analizując wszystkie najlepsze darmowe gry wojenne, World of Warships to jeden z faworytów!


Stworzysz własną ogromną flotę okrętów i wyruszysz na podbój oceanów. Jako wilk morski stoczysz setki bitew morskich z graczami z całego świata. Forum World of Warships to swojego rodzaju akademia marynarki wojennej. Dowiesz się tutaj o podstawowych i średnio-zaawansowanych aspektach gry. Przeczytasz wiele poradników, wskazówek i testów z pola bitwy.


Na forum World of Warships znajdziesz porady jak najlepiej przygotować się do bitwy i dostosować okręt by lepiej pasował do twojego stylu gry. Sprawdzisz, jak i gdzie najskuteczniej celować w okręty wroga, oraz jakich pocisków użyć. Porozmawiasz o taktykach rozgrywki dzięki którym utrzymasz się na powierzchni oceanów. Pamiętaj podzielić się też swoimi taktykami, poradami i wskazówkami, bo przecież World of Warships to gra zespołowa. Grając drużynowo, łatwiej będzie przetrwać!


Na początku rozgrywki w World of Warships trudno zdecydować którą linię okrętów rozwijać, zatem warto przetestować w akcji różne typy okrętów każdej nacji. Swoimi spostrzeżeniami i pomysłami możesz podzielić się na forum z innymi graczami.


Wyciągaj wnioski, które pomogą osiągnąć przewagę na polu bitwy, przetrwać i zwyciężyć.


Kapitanie, pora wypłynąć z portu! Rozwijaj z nami wspólnie nasze World of Warships forum!
Chat