Jak to działa
Forum Blade and Soul

Blade and Soul forum

Przejdź do gry Blade and Soul
4.5 (głosów: 28)

Blade & Soul była długo wyczekiwaną premierą! Najlepsze darmowe gry fantasy - takie jak Blade & Soul znajdziesz tylko u nas!


Dziś jednak użytkowników jest mnóstwo a wszyscy z wielkim zacięciem poznają kolejne elementy różnorodnej fabuły! Również Ty możesz dołączyć do społeczności gry, która podbija serca graczy na całym świecie. Blade and soul forum zrzesza wielu pasjonatów azjatyckiej rozgrywki, dlatego jeśli szukasz odpowiedzi na swoje pytania możesz być pewien, że znajdziesz je właśnie tutaj!


Gra Blade & Soul miała swoją premierę w 2015 roku. Już w kilka dni od sprzedaży producenci ogłosili masowy sukces. Po tytuł sięgnęli gracze zarówno z krajów azjatyckich, jak i Amerykanie, oraz Europejczycy. Obecnie trwają testy nad angielską wersją rozgrywki. Jakie pułapki na Ciebie czekają! Możesz zostać zaatakowany wtedy, kiedy będziesz podziwiał niezwykłe widoki jakie Cię otaczają. Twórcy jednoznacznie postawili na maksymalną szczegółowość i wielobarwność otoczenia. Akcja przepełniona jest licznymi smaczkami, takimi jak chociażby ciągłe nawiązywanie do azjatyckich wierzeń. Ekran kreowania postaci jest niezwykle rozwinięty! Bez problemu stworzysz więc wojownika, który będzie odpowiadał Twojemu charakterowi!


Jeśli na etapie rozgrywki pojawiają się jakiekolwiek problemy zajrzyj do naszego blade and soul forum. Tworzymy potężną grupę społeczności pasjonującej się w azjatyckiej grze! Chcesz dowiedzieć się jak pokonać wampira lub wilkołaka? Nie wiesz gdzie kryje się tajnik skutecznego rozwiązania kolejnej misji? To świetnie! Czekamy na Ciebie z rzetelnymi odpowiedziami!

Chat