Jak to działa
Forum Travian Kingdoms

Travian Kingdoms forum

Przejdź do gry Travian Kingdoms
3.7 (głosów: 11)
Travian Kingdoms forum
Pamiętasz czasy, kiedy jako dziecko budowałeś bazy i szałasy z krzeseł lub patyków? Tamte chwile już nie wrócą, ale… możesz zawsze zbudować swoje własne imperium! Umożliwi Ci to popularna gra Travian Kingdoms. Jeśli kiedykolwiek chciałeś zostać królem lub gubernatorem – oto rozrywka idealna dla Ciebie!
Travian Kingdoms to gra strategiczna, która przeniesie Cię do odległej starożytności. Twoim zadaniem będzie objęcie dowództwa nad plemieniem oraz zapewnienie swoim ludziom wszystkiego, czego potrzebują do szczęśliwego życia. Niezbędne będzie wydobywanie surowców, wznoszenie budowli oraz… wykazywanie się kompetencjami dyplomatycznymi – w końcu nie tylko Ty pragniesz przejąć władzę nad światem! Nie obejdzie się także bez stworzenia solidnej armii oraz umiejętności zawierania korzystnych umów handlowych. Gra posiada przyjemną grafikę oraz bardzo intuicyjne menu, w którym na pewno błyskawicznie się odnajdziesz!
Na forum, na którym właśnie się znajdujesz, znajdziesz mnóstwo porad i inspiracji, jak rozbudować swoje królestwo i uczynić je miejscem, w którym Ty sam chciałbyś zamieszkać. Są tutaj także liczne wskazówki, jak podbić legendarny Cud Świata, który umożliwi Ci zwycięstwo i… zapisanie się na kartach Travianowej historii na wieki!
Chat