Jak to działa
Forum Felspire

Felspire forum

Przejdź do gry Felspire
4.7 (głosów: 6)
W kategorii tej nie pojawił się jeszcze żaden wpis

Witaj, graczu, na Felspire forum!


Felspire to dynamiczna, przeglądarkowa gra mmorpg. Felspire wyróżnia się tym, iż twórcy postanowili wyrzucić z gry najnudniejszy, a jednocześnie najbardziej typowy, element gier mmorpg, jakim jest grind. Zamiast tego od razu zanurzamy się w pasjonujący świat walki w Felspire.


Do wyboru mamy 3 klasy - warrior, archer, mage. Wszystkie klasy są wyśmienicie zbalansowane - nie ma najsilniejszej bądź najsłabszej postaci. Archer to bohater dzierżący śmiercionośny łuk, kąsający swoich wrogów z dalekich odległości. Jego atutami są zręczność i zdrowie. Po osiągnięciu pewnego poziomu inteligencji, nabywa także umiejętność przywoływania potworów, które stają do walki ramię w ramię z nim. Magowie specjalizują się w walce magicznymi kulami. W defensywie używają także siły żywiołów, jednak możliwe jest użycie ich przeciwko swoim oponentom. Warrior to typowy rycerz, tank. Specjalizuje się w walce wręcz, podczas której powala przeciwników swoim przepotężnym mieczem. Jest najbardziej wytrzymały ze wszystkich klas.


A Ty, którą klasę wybierzesz? Dołącz do Felspire już teraz! W Felspire gra duża rzesza osób, które komunikują się przez nasze felspire forum, dlatego jeśli masz jakikolwiek problem z gra lub też po prostu szukasz znajomych do gry, trafiłeś w dobre miejsce! Felspire forum zrzesza właśnie takie osoby!


Chat