Jak to działa
Forum Wizard101

Wizard101 forum

Przejdź do gry Wizard101
3.9 (głosów: 69)

Magiku! Dołącz do naszej społeczności wizzard101 forum i wspólnie z naszymi forumowiczami przemierzaj odległe, wirtualne krainy na mapie jednej z najpopularniejszych gier MMORPG. Best of najlepsze gry mmorpg? Wizard101! Jesteśmy przekonani, że wspólnie będziemy świetnie się bawić, dzieląc się przy tym swoimi sukcesami, pytaniami, oraz rozterkami!


Wizzard 101 to ciekawa fabuła, w której wcielisz się w postać studenta Magii. Przemierzysz różne światy, aby spełnić swoje zadanie - ocalić "Spiralę". Dojdzie do niejednej walki, na której pojawi się arena - to właśnie na niej będziesz mógł pokazać wszystkie zaklęcia, których nauczyłeś się w swojej szkole magii. Oczywiście nie będziesz sam! Dostaniesz własne zwierzątko, którym będziesz musiał się opiekować - jak w prawdziwym życiu. Od Ciebie tylko zależy czy wykorzystasz swojego kompana do walki z innymi stworzeniami swoich graczy. Pupil będzie również znajdował się w rankingu, który na bieżąco powinieneś obserwować, abyś widział jak radzi sobie z przeciwnościami losu. W grze zastosowano siedem różnych szkół magii, w których nabędziesz umiejętności związane z poszczególnymi klasami: Ogień Lód, Sztorm, Życie, Śmierć, Mistyczność, Równowaga. Na początku zamieszkasz również w małym pokoiku, ale to nie będzie Twoja ostateczna stancja! Przy dużej aktywności w grze już w po kilku tygodniach posiądziesz wielki, piękny zamek.


Chcesz dowiedzieć się jak zostać prawdziwym rycerzem magii? Czekamy na Ciebie w naszej społeczności wizzard101 forum, w której nie może Cię zabraknąć! Jesteśmy przekonani, że już wkrótce wraz z naszym wsparciem staniesz się groźnym rywalem dla swoich przeciwników! Poruszamy tu wszystkie aspekty związane z rozgrywką, dlatego jeżeli masz jakiekolwiek pytania to możesz być pewien, że u nas zawsze otrzymasz na nie odpowiedź!

Chat