Jak to działa
Forum Oraco

Oraco forum

Przejdź do gry Oraco
5.0 (głosów: 2)
W kategorii tej nie pojawił się jeszcze żaden wpis

Chciałbyś poznać świat gry Oraco „od kulis”? Będziesz mieć na to szansę, jeżeli zarejestrujesz się a forum rozgrywki o tym samym tytule! Dowiedz się, jak skutecznie wejść do tego emocjonującego świata fantasy i odkrywać tajemnice miejsca, stając się... najlepszy!


Zapytaj doświadczonych graczy o to, jak stanąć do walki jako jeden z wielu bohaterów. Co ciekawe, możesz w Oraco przemierzać świat zarówno w pojedynkę, jak i z… przyjaciółmi, poznanymi na forum. Pamiętaj, że pokonywanie sił zła będzie wówczas nie tylko łatwiejsze, ale przede wszystkim dużo bardziej… przyjemne. Odszukaj na forum Oraco swoje „bratnie dusze” i załóżcie wspólnie niepokonaną gildię, wznieście miasto i udajcie się na podbój terenów, jakie należą do Waszych przeciwników! Warto także przyjrzeć się z bliska roli Elfa, który ma za zadanie wspierać Cię w trudach każdej walki. Chciałbyś dowiedzieć się, jak taka istota może ewoluować wraz z… Tobą? Posiądź wiedzę, jak dobrze ubrać Elfa w nowy ekwipunek, nauczyć go nowych umiejętności lub wyposażyć go w wierzchowca, aby razem z Tobą mógł dołączyć do walki w naprawdę… wielkim stylu. Odszukaj na forum interesujący Cię wątek – dotyczący ulepszeń dla postaci, akcesoriów, świata pełnego fantastycznych bestii lub samej… mechaniki gry. Pamiętaj, żeby poczytać również o tym, jak awansować wyżej nie tylko swojego bohatera, ale i Elfa!


Dziel się doświadczeniem z innymi graczami, wymieniajcie się tajnymi informacjami o grze i sprawcie, by droga do zwycięstwa była jasna i klarowna – a dokonacie tego tylko dzięki zarejestrowaniu się na forum Oraco!


Chat